درآمد ماهیانه شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در بهمن ماه امسال ۴۰.۴ میلیارد تومان بوده است که نسبت به دی ماه ۹۹ افت ۲۰ درصد داشته است.

مقایسه فروش “غشان” در بهمن ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۸۶ درصد افزایش یافته است.

درآمد بهمن ماه این شرکت ۱۷ درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

۱۰۰ درصد از درآمد “غشان” از طریق فروش داخلی بوده است.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۳ هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۵۹ درصدی داشته است.

شرکت ارتباطات سیار ایران عنوان کرده برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۱۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال به ۴۵ هزار و ۲۹۳ میلیارد ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه “همراه” از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در یکسال مالی سود عملیاتی را ۱۱هزار و ۲۹۲میلیارد ریال و سود خالص را ۱۱هزار و ۲۳میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل به ترتیب با رشد ۵۸۹ و ۶۶۰درصد همراه شده است.

این شرکت با سرمایه ثبت شده۴هزار میلیارد ریالی، سود انباشته پایان دوره را با رشد ۵۶درصدی مبلغ ۲هزار و ۶۲۳میلیارد ریال منتشر کرده است.

با توجه به صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس، «وهور» با رشد ۲۰هزار و ۱۳۵میلیارد و ۲۷۶میلیون ریال این پرتفوی همراه شده است. در این صورت وضعیت بهای تمام شده پرتفوی بورسی ۲هزار و ۵۳۴میلیارد ریالی به مبلغ ۲هزا رو ۵۳۴میلیارد ریال رسید. همچنین ارزش بازار آن با رشد ۲۲هزار و ۶۷۰میلیارد ریالی به ۲۲هزا رو ۶۷۰میلیارد ریال بالغ شده است.

“وهور” در نظر دارد پرتفوی شرکت را به دو بخش اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم کند. در اهداف کوتاه مدت، راه اندازی پروژه ۱۴ مگاواتی جاسک را می توان ذکر کرد. در خصوص اهداف بلند مدت می‌توان به افزایش سرمایه گذاری در بخش انرژیهای تجدیدپذیر مانند نیروگاه های بادی اشاره کرد و همچنین احداث نیروگاه های سیکل ترکیبی در برنامه های بلند مدت شرکت است.

درآمد ماهیانه شرکت لوله و ماشین سازی ایران در بهمن ماه امسال ۳۴.۳ میلیارد تومان بوده است که نسبت به دی ماه ۹۹ افت ۵ درصد داشته است.

مقایسه فروش “فلوله” در بهمن ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۵۹ درصد افزایش یافته است.

درآمد بهمن ماه شرکت لوله و ماشین سازی ایران ۲۷ درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

۸۱ درصد از درآمد این شرکت از طریق فروش داخلی بوده و ۱۹ درصد از درآمد شرکت از طریق فروش صادراتی بوده است.

“فلوله” از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۲ هزار و ۹۷۴ میلیارد و ۹۱۵ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۷۲ درصدی داشته است.

عرضه نماد حآفرین که قرار بود امروز سه‌شنبه (۱۹ اسفند) برای دومین بار عرضه اولیه شود لغو شد.

عرضه اولیه حآفرین، قرار بود هفته گذشته عرضه اولیه شود اما عرضه آن لغو و عرضه آن به این هفته موکول شد.

کارگزاری‌های بورس، طی پیامی به کاربران خود خبر از لغو مجدد عرضه اولیه شرکت ریل پرداز نوآفرین دادند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *