0
0

چشم انداز بازار امروز سه شنبه 27 آبان

160 بازدید

آنچه در این مطلب میخوانید

امروز بازار را در حالی دنبال خواهیم کرد که به نظر رویدادهای جالبی پیش روی بازار است .از یک سو تحولات مثبتی را می‌بینیم امیدواری بسیاری از فعالان به بازار ، برگشت پول ها و ادامه موج خرید ، رونق بازارهای جهانی ثبات دلار و تحولاتی از این دست باعث شده تا امیدواری به بازار بیشتر باشد.

نکته دیگر تعطیلات پیش رو است . گفته شده در صورتی که بانک ها کار کنند بورس هم باز است و اگر این اتفاق بیافتد در زمان تعطیلی بیشتر بازار ها بورس می تواند به عنوان یک بازار فعال عمل کرده و بخشی زیادی از توجهات را به سمت خود بکشاند .

نکته بعد فشار فروش ناشی از شناسایی سود و نوسان گیری برخی از سهامداران است که طبیعی است و دیروز هم تقریبا  کمی حجم فروش ها در بازار بالا رفت.

احساس میکنیم امروز بازار روندی معکوس با دیروز  داشته باشد و احتمالاً از مثبت آغاز کرده و رفته رفته عرضه در بازار بیشتر می شود و حتی کمی منفی میشود. اینکه انتهای بازار چه سرنوشتی انتظارش را می کشد کمی سخت است  اما انتظار داریم در منفی ها مجددا شاهد خرید سهامداران به خصوص حقوقیها باشیم که می تواند به پویایی بازار کمک کند .

 در مجموع احساس میکنیم با وجود عرضه احتمالی فضای پر زد و خوردی بر بازار حکمفرما خواهد شد .

 این روزها چشم بازار به اخبار مثبت است اعم از بازارهای جهانی و رشد نفت تا ثبات دلار به نظر این موضوع امروز خود را در تحرکات گروه پالایش بیشتر نشان می دهد و احتمالاً گروه پالایش پتروشیمی و فلزات با توجه به وضعیت بازار های جهانی شرایط بهتری داشته باشند .

 

 

پایگاه اطلاعات رسانی رایگان دانش سرمایه آرکا 

آموزش جامعه بورس برای اطلاعات بیشتر کلید کنید

آخرین اخبار بازار سرمایه میتونید کلیک کنید و ببینید

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=3078
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دانش سرمایه آرکا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چشم انداز بازار امروز سه شنبه 27 آبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.