0
0

چشم انداز بازار امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت

136 بازدید

امروز  بازار را در حالی آغاز می‌کنیم که این طرز فکر هنوز در بین سهامداران وجود دارد که بازار یک رشد موقت را داشته و خیلی دوام و قوام آن چنانی ندارد . معمولا قبلا وقتی دو شنبه و سه شنبه بازار مثبت می شد چهارشنبه بازار با فشار عرضه ها همراه بود . امروز هم احتمالا بازار می تواند این تجربه را داشته باشد و فشار عرضه های بالاتری را تجربه کند .
اما از طرفی از هفته آینده بازگشت بازار به شرایط نرمال و دامنه نوسان متقارن را داریم و حجم مبنا هم تا حد زیادی اصلاح می شود و به نظر بازار باید حداقل در چند نماد مهم و شاخص ساز مثبت باشد تا جلوی فشار فروش روز شنبه توسط نماد هایی که در صف های فروش قفل بودند گرفته شود . پس امیدواریم حمایت ها امروز هم در بازار به خوبی صورت بگیرد و شرایط برای تغییرات روز شنبه فراهم شود .
در مورد بازار  خیلی ها خبر از برگشت بازار می دهند اما تا زمانی که حمایت ها به صورت دستوری بوده و  رشد بازار به صورت واقعی صورت نگیرد نمی توان انتظار بازگشت قوی و محکمی داشته باشیم و بازار زمان بیشتری لازم دارد تا بتواند اعتماد لازم را کسب کند .
از همین رو نیاز داریم بازار امروز هم با وجود عرضه های احتمالی مثبت باشد اما چهارشنبه ها و فشار عرضه و همچنین سود محقق شده ناشی از نوسان این دو روز باعث می‌شود  فشار کمی بیشتر باشد.
از طرفی یک نگاه مثبت نیز وجود دارد و آن ثبات دلار و بروز خبرهای سیاسی است که فضای خاص تری را برای بازار رقم زده است
بازار باید این روز ها دوام بیاورد احساس می‌کنیم هفته آخر اردیبهشت و اوایل خرداد نیروهای کمکی هم از راه می رسد گزارش های ۱۲ ماهه و ماهانه نیروهای کمکی هستند که می‌توانند بازار را برای مدتی بهتر نگه دارند .

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=8875
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دانش سرمایه آرکا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چشم انداز بازار امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.