0
0

چشم انداز بازار امروز شنبه 17 آبان

169 بازدید

آنچه در این مطلب میخوانید

امروز در حالی بازار را آغاز می کنیم که شرایط امروز با روز چهارشنبه کاملا متفاوت است . در حالی که روز چهارشنبه احتمال پیروزی ترامپ بالا رفته بود و بیشتر نمادهای صادرات و دلار محوری با رشد همراه شده بودند ، اما امروز وضعیت کاملا متفاوت است و بایدن در یک قدمی پیروزی است و به نظر امروز نماد های مثبت روز چهارشنبه منفی شوند .

انتخابات به اوج هیجان خود رسیده است و برخلاف تصور اینکه نتیجه انتخابات تا امروز مشخص خواهد شد متاسفانه هنوز تکلیف آن مشخص نشده و ممکن است روز ها و اگر مسائل حقوقی پیش بیاید تا هفته ها و ماه ها به طول بیانجامد که این عدم روشن شدن تکلیف انتخابات برای بازار اصلا خوب نیست .

امروز بیش تر از همه نگاه بازار ها و همین طور بازار بورس به قیمت ارز خواهد بود . با بیش تر شدن شانس بایدن باید دید که چقدر اصلاح را در قیمت ارز ها خواهیم داشت و از سوی دیگر بانک مرکزی چه قیمت هایی را برای خرید و فروش تعیین می کند . به نظر امروز در ابهامات موجود  کنترل بازار ارز در اختیار بانک مرکزی است و می تواند جهت اصلی ارز  را تعیین کند .

نکته مهم دیگر خروج بیشتر حقیقی ها و حضور بیشتر حقوقی ها در بازار است که می توانند در چنین روز هایی کنترل بازار را بیشتر در دست بگیرند و به نظر حمایت های خوبی را از این گروه در بازار داشته باشیم اما فعلا بار روانی روی بازار سنگین است .

 

 

 

پایگاه اطلاعات رسانی رایگان دانش سرمایه آرکا 

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=2846
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دانش سرمایه آرکا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چشم انداز بازار امروز شنبه 17 آبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.