شرکت زغال سنگ نگین طبس با نماد کطبس در تایم روزانه در نزدیکی حمایت مهم خط روند صعودی بلندمدت قرار دارد حمایتی که هر بار باعث رشد قیمت شده بود.

با رویت هشدارهای رشد در این ناحیه که محدوده 6000 است ارزندگی دارد با حد ضرر زیر 5750 و اهداف 7200 و 8400

 

سیمان بجنورد در تایم روزانه روی همپوشانی حمایت نسبت طلایی فیبوناچی و خط روند بلندمدت صعودی قرار دارد و در این ناحیه با رویت هشدارهای خرید مناسب ورود خواهد بود با حد ضرر زیر 3880 و هدف اول 4900

 

شرکت بهنوش ایران با نماد غبهنوش در تایم روزانه روی حمایت مهم محدوده 6500 قرار دارد و می تواند در این ناحیه با افزایش تقاضا و رشد قیمت مواجه شود.ورود با رویت هشدار های رشد با هدف محدوده 8800 و حد ضرر زیر 6250 ارزندگی دارد.

 

زعفران آبان در تایم 15دقیقه همچنان بین حمایت 16200 و مقاومت 16500 در نوسان است.

خرید با شکست 16500 و فروش باز با شکست 16200

نقره آبان در تایم یک ساعته همچنان روند کلی آن نزولیست اما فعلا توانسته حمایت 20200 را حفظ کند و روی آن در نوسان است.اولین مقاومت محدوده 20800

 

صندوق طلا تحویل آبان در تایم یک ساعته همچنان در روند نزولیست و پس از شکست حمایت 8700 و پولبک به آن راهی حمایت 8540 شد.

ضمن اینکه همچنان عمق بازارش کم است.

 

بازار را در حالی آغاز می کنیم که سه اتفاق و سه رویداد می تواند نقش مهمی در بهبود فضای بازار در این هفته داشته باشد . یک مورد انتصاب علی صالح‌آبادی به ریاست بانک مرکزی باشد و معتقدیم این موضوع طی هفته ها و ماه های آتی به یکی از مهمترین عوامل موثر در بازار تبدیل خواهد شد و نتایج و اثرات آن را در بازار می بینیم .
رویداد دوم که می تواند موتور محرک فعلی بازار باشد رشد دوباره قیمت ها در بازارهای جهانی است اعم از فولاد ،سنگ آهن، محصولات پتروشیمی، نفت، مس روی و غیره که می‌تواند شوک خوبی برای بازار باشد و آن ابهام و ترسی که از مدت ها قبل در بازار وجود داشت از بین ببرد .
رویداد سوم به نظر اهمیت آن بسیار زیاد و اثرگذاری آن قوی است گزارش‌های ۶ ماهه خواهد بود که از این هفته تک و توک سر و کله آنها پیدا می‌شود و می‌تواند اثرگذاری بسزایی را داشته باشد . به نظر بازار این هفته و هفته بعد به شدت تحت تاثیر این گزارش‌ها قرار می‌گیرد .

البته در مورد بازار امروز یک نکته دیگر وجود دارد و آن هم دلار است . باید دید امروز با حضور رییس جدید بانک مرکزی دلار چه واکنشی را از خود نشان می دهد . بازار روی نوسانات دلار حساس است و این عامل می تواند روی بازار امروز به خصوص در نیمه دوم معاملات موثر باشد .
در مورد صنایع و شرکتها نیز به نظر می‌رسد خودرو بانک اگر بتوانند کمی فضای بهتری را تجربه کنند می توانند کل بازار را تحت تاثیر قرار دهند . البته همچنان منتظر شوک پالایشی ها نیز هستیم .
در مجموع فکر می‌کنیم بازار این هفته بازار خوبی بوده و می تواند فضای منطقی و مناسبی را ایجاد کند .

با توجه به همپوشانی سطوح فیبوناتچی سطح مقاومتی محدوده 1700 یک سطح مهم سر راه قیمت می باشد . کسانی که با دیدگاه کوتاه مدتی با سهم هستند در این محدوده مراقب باشند .

 

بنظر می رسد موج 4 تمام شده است و می تواند تا محدوده 525 و 610 رشد نماید ورود جدید با حد ضرر 380 قابل بررسی می باشد .

قیمت از ناحیه ی مورد انتظار ما بازگشت #تحلیل قبل وسرمد

کسانی که در ان ناحیه وارد شدند اکنون 20 درصد در سود هستند ، انتظار می رود در ناحیه 480 ( مشخص شده در تصویر ) حمایت شود و پس آن می تواند تا محدوده 690 تومان رشد نماید . به حد ضرر پایبند باشید .


 

افت شاخص کل 22280 واحد معادل 1.5 درصد و افت شاخص هم وزن 6705 واحد معادل 1.57 درصد و نمودار روزانه هر دو نزولی
کلیت بازار اکثرا منفی

ارزش معاملات خرد در حدود 5800 میلیارد تومان

 

تعداد صف های خرید 56 نماد و تعداد صف های فروش 174 نماد
تعداد نمادهای مثبت 159 و تعداد نمادهای منفی 535

خروج پول حقیقی در حدود 1000 میلیارد تومان
ورود پول به صندوق های درامد ثابت در حدود 132 میلیارد تومان

 

انتظار از شروع بازار در روز کاری بعد : منفی

خرید میلیاردرها:

شراز کیمیا وخاور وگستر قصفها شپاس وشمال

زاگرس خزر خدیزل حسیر ثفارس دارایکم فالوم