های وب در تایم روزانه روی حمایت خوبی قرار گرفته و می تواند در نواحی 900 با افزایش تقاضا مواجه شود

حد ضرر زیر 900 و اهداف 1075 و 1300

 

صندوق طلا تحویل مهر در تایم 15دقیقه از محدوده حمایتی 8800 با تقاضا همراه شد و دوباره می تواند تا محدوده 8900 رشد نماید اما همچنان عمق کم معاملات آن را می آزارد و ریسک معاملات را دوچندان میکند.

نقره مهر در تایم 30دقیقه در صورتی که زیر 22400 تثبیت کند می تواند تا محدوده خط روند صعودی آبی رنگ در تصویر افت نماید و در آن نواحی می توان به دنبال بررسی خرید بود

 

زعفران آبان در تایم 15دقیقه پس از رسیدن به محدوده هدف 16300 وارد اصلاح شد و دوباره می تواند تا محدوده 15800 تا 15650 افت نماید و در این ناحیه می توان با رویت هشدارهای رشد وارد خرید شد با هدف سقف قبلی

 

دیروز با وجود تمامی خبرهای مثبت از نرخ ارز گرفته تا بازارهای جهانی بازار خوب آغاز کرد اما نتوانست دوام نسبی را در مثبت ها حفظ کند و نیمه دوم افزایش عرضه در بازار شدت گرفت به نظر می رسد امروز نیز به واسطه معاملات دیروز نیمه اول بازار با عرضه و پرفشار باشد اما رفته رفته فضای بازار می تواند شکل بهتری به خود بگیرد و در منفی ها دوباره خریداران قوی تر ظاهر شوند .
نکته ای که در بازار مهم است این است که بازار نیاز به افزایش حجم به بالای ۱۰ هزار میلیارد دارد تا بار دیگر روند ها را با خود همراه کنند امیدواریم این موضوع به دست آید .

در گزارش های قبل هم گفتیم که خریداران قوی که بخواهند یک حرکت قوی را آغاز کنند فعلا در بازار دیده نمی شود وهمین عامل باعث می شود در مثبت ها فشار عرضه بالا برود .
نمی توان صنعت یا سهم خاصی را بیان کرد ولی به نظر می‌رسد آنچه بازار به آن نیاز دارد خبرهای خوب از گروه پالایش یا خودرو و یا گروه‌های دیگر است که می‌تواند فضای عمومی بازار را تغییر دهند . بازار پتانسیل رشد را دارد اما محرک لازم را برای این کار ندارد .

 

پیرو پذیرش شرکت صنایع پتروشیمی تخت جمشید(سهامی عام) در بازار دوم فرابورس ایران، نماد معاملاتی شرکت مذکور (شجم1) روز یکشنبه مورخ 1400/06/21 در بازار دوم فرابورس ایران گشایش می یابد .

 

به اطلاع می رساند؛ محدودیت حجمی (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) در نماد معاملاتی شرکت صنایع پتروشیمی تخت جمشید (سهامی عام) در نماد (شجم1) از روز یکشنبه مورخ 1400/06/21 به میزان 200.000 سهم تعیین می گردد. مدیر عملیات بازار فرابورس ایران

 

شرکت از وضعیت بنیادی نسبتا خوبی برخوردار است  .

از منظر تکنیکی  در تایم فرم هفتگی  ،  مثلث  صعودی ادامه دهنده در  حال شکل گیری است و اولین هدف میتواند در  محدوده ی 2000 تومن قرار بگیرد  .

حد ضرر تثبیت زیر  1350  و خرید در  محدوده ی زیر  1550 تومن ریسک بریوارد ارزنده دارد  .

 

افت شاخص کل 40466 واحد معادل 2.64 درصد و افت شاخص هم وزن 13285 واحد معادل 2.87 درصد و نمودار روزانه هر دو نزولی
کلیت بازار منفی

ارزش معاملات خرد در حدود 7000 میلیارد تومان

 

تعداد صف های خرید 42 نماد و تعداد صف های فروش 266 نماد
تعداد نمادهای مثبت 125 و تعداد نمادهای منفی 564

خروج پول حقیقی در حدود 1450 میلیارد تومان
ورود پول به صندوق های درامد ثابت در حدود 220 میلیارد تومان

 

انتظار از شروع بازار در روز کاری بعد : متعادل منفی

 

خرید میلیاردرها:
وتوصا درازک فرابورس شپدیس خمحور تکشا

سفار فروی دارو درهآور کشرق غگیلا شغدیر

 

الگوی شارک  (کوسه) در شاخص کل دیده  می شود .

و هدف اول این الگو در محدوده ی  1280 قرار دارد

نتیجتا
تا زمانی که نشانه هایی از غلبه ی تقاضا در بازار نبینیم  ، چندان به خرید سهم جدید فکر نمیکنیم  ،  

به حد ضرر خرید های قبلی شدیدا پایبند هستیم 

 

ETH

همچنان زیرمحدوده مقاومتی است و منتظر تعیین و تکلیف روند بیتکوین 
فعلا معامله نمی کنیم

آریا میان مدت

می توان در ناحیه مشخص شده به دید میان مدت خرید انجام داد