اخبار روز

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری غدیر ایران برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ در دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری غدیر عبارت است از:

سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ ۸۰۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم ۱۰۲۳ ریال تصویب شد.

سود خالص ۷۳ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۲۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال اعلام شد.

ارقام نگر به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس و ایران مشهود به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

روزنامه‌ های “اطلاعات” و “دنیای اقتصاد” به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شدند

اخبار روز

موسسه اعتباری ملل از فروش 21 واحد پروژه مروارید به مبلغ 142.8 میلیارد تومان و کسب سود 44.3 میلیارد تومانی خبر داد .

براین اساس، “وملل” اعلام کرد: به منظور افزایش در میزان تسهیلات دهی و متعاقب آن کسب درآمد واسطه گری مالی در ادامه واگذاری و فروش پروژه مروارید واقع در تهران خیابان شریعتی، خیابان مهنا تا تاریخ این گزارش از مجموع 68 واحد این پروژه تعداد 21 واحد دیگر از این پروژه به بهای تمام شده 98.5 میلیارد تومان به مبلغ 142.8 میلیارد تومان به فروش رسید و 44.3 میلیارد تومان سود در دفاتر این موسسه شناسایی شد.

اخبار روز

شررکت صنایع ماشین های اداری ایران از انتقال اموال و مواد اولیه به سه زیرمجموعه برای جداسازی تولید، فروش و پشتیبانی آنها خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، “مادیرا” اعلام کرد: جهت تفکیک و تمرکز فعالیت ها و تخصیص منابع لازم برای فعالیت های صوتی و تصویری ، لوازم خانگی و پشتیبانی و سرویس خدماتی، اموال و مواد اولیه را به سه شرکت زیر مجموعه صنایع الکترونیک مادیران، لوازم خانگی مادیران و پشتیبانی فروش مادیران برای جداسازی تولید، فروش و پشتیبانی آنها منتقل می کند.

اخبار روز

مجمع فوق العاده شرکت نیلی صنعت کرمان حاضر در بازار SME فرابورس عصر دیروز با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه با حضور 71.2 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 300 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی تصویب شد.

براین اساس، “غنیلی” به منظور تکمیل خط تولید، تامین سرمایه در گردش و اصلاح ساختار مالی، سرمایه فعلی را از 10 به 40 میلیارد تومان رساند. همچنین مجمع فوق العاده با انجام افزایش سرمایه از 40 به 70 میلیارد تومان معادل 300 درصد از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدّت 2 سال به هیات مدیره تفویض کرد تا پس از أخذ مجوز سازمان نسبت به عملی شدن آن اقدام شود.

اخبار روز

شرکت نیرو سرمایه عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۶۴ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال به ۲۵۹ میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه “نیرو” از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور رفع مشکلات کمبودنقدینگی و جلوگیری ازخروج نقدینگی وتثبیت وضعیت سودآوری که در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *