اخبار روز

 

پتروشیمی کرمانشاه در فروردین‌ماه با افت کسب درآمد مواجه بوده است. جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در این ماه به ۱ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال رسیده است که ۲۰ درصد کمتر از مبلغ محقق شده در اسفندماه است.

نکته قابل‌توجه درفروش فروردین‌ماه این شرکت کاهش فروش صادراتی اوره به ۴۰۰ تن است. بااین‌حال با فروش بیش از ۲۶ هزار تن اوره کشاورزی، بخشی از افت فروش صادراتی جبران شده است.

مقادیر فروش محصول در این ماه به ۳۰ هزار تن رسیده که ۲۵ هزار تن کمتر از ماه مشابه سال گذشته است.

نرخ فروش اوره کشاورزی شرکت با ۲۷ درصد افزایش به ۴۶ میلیون ریال در هر تن رسیده است.

این افزایش نرخ در خصوص محصول اوره صادراتی ۳ درصد بوده است و متوسط نرخ فروش هر تن اوره صادراتی شرکت در ماه قبل به ۶۶ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال رسیده است.

اخبار روز

 

به پرداخت در سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی سالیانه حسابرسی نشده شرکت، سود خالص ۴ هزار و ۳۹۱ میلیارد ریالی را محقق نموده است.

این سود معادل ۱.۴۶۴ ریال به ازای هر سهم هست که نسبت به سال مالی گذشته از آن ۴۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

جمع کل درآمد‌های محقق شده این شرکت به ۲۷ هزار و ۵۹ میلیارد ریال رسیده که ۳۰ درصد بیشتر از سال ۹۸ است.

ترکیب درآمد‌های این شرکت شامل ۱۶.۳۰۰ میلیارد ریال خدمات شارژ، ۸.۷۳۰ میلیارد ریال درآمد کارمزد خدمات پرداخت در شبکه شتاب، ۱.۴۱۷ میلیارد ریال درآمد بابت پشتیبانی خدمات دستگاه‌های پوز و ۵۸۰ میلیارد ریال نیز سایر درآمد‌ها است.

بااین‌حال، دو بخش درآمدی کارمزد شبکه شتاب و پشتیبانی دستگاه‌های پوز بیشترین سود ناخالص محقق شده شرکت را در برمی‌گیرند.

حاشیه سود عملیاتی شرکت در این سال به ۲۰ درصد رسیده و این در حالی است که این نسبت در سال مالی قبل‌تر در حدود ۱۸.۸ درصد بوده است.

شرکت به پرداخت ملت، درآمد پیش‌بینی‌شده سال مالی پیش رو را ۳۳ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال برآورد نموده است که ۲۲ درصد بیشتر از سال ۱۳۹۹ است.

اخبار روز

 

های وب که نماد آن جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی حداکثر تا 20 اردیبهشت تعلیق شده، گزارش عملکرد نخستین ماه از سال مالی منتهی به اسفند 1400 را منتشر کرد.

براین اساس، “های وب” در این مدت از فروش تجهیزات سمت مشترکین ، ارائه خدمات پروانه FCP ، ارائه خدمات عمومی اجباری (USO) در مناطق روستایی، ارائه خدمات عمده فروشی پروانه FWA و استفاده از امکانات توسط سایر شرکت های دارنده پروانه ، ارائه خدمات پروانه TRUNK و ارزش افزوده ناشی از باشگاه های فرهنگی ورزشی بالغ بر 221.1 میلیارد تومان درآمد کسب کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 113 درصدی روبرو شده است.

این شرکت بورسی درخصوص اطلاعات دوره یک ماهه توضیح داد: درآمدهای فروردین عمدتا مربوط به قرارداد بخشنامه سازمان برنامه و بودجه با موضوع دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل (نوبت سوم) است. مبلغ تعدیل 149.2 میلیارد تومان و بصورت علی الحساب بوده و پس از نهایی شدن شاخص های سه ماهه سوم و چهارم سال 99 مبلغ بصورت قطعی اعلام خواهد شد.

اخبار روز

 

 بانک ملت به عنوان دومین بانک بزرگ بورسی، گزارش عملکرد نخستین ماه از سال مالی جاری را منتشر کرد.

براین اساس، “وبملت” در این مدت 3.6 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 2 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در نخستین ماه سال 1400 تراز عملیاتی مثبت 1.6 هزار میلیارد تومانی را ثبت کرده است. این در حالی است که در فروردین 99 این تراز مثبت 943.1 میلیارد تومان بود.

اخبار روز

 

شرکت پدیده شیمی قرن با سرمایه 100 میلیارد تومانی، گزارش عملکرد نخستین ماه از سال مالی جدید را منتشر کرد.

براین اساس، “قرن” در این مدت از فروش داخلی و صادراتی بهداشت شخصی، البسه و خانه بالغ بر 77.1 میلیارد تومان درآمد کسب کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تنها یک درصد رشد داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *