اخبار روز

 

در هفته منتهی به ۲ اردیبهشت ماه، ۱۲.۰۰۰ تن وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه تهران در بورس کالا عرضه شد و با تقاضای ۳۶.۰۵۰ تنی و حجم معاملات ۱۲.۰۰۰ تن همراه بود که نسبت به هفته پیش از آن کاهش ۱۶.۰۰۰ تنی را در میزان فروش نشان داد.

این محصول پالایشگاه تهران با قیمت ۶۲.۶۱۵ هزار ریال در تن به فروش رسید که در مقایسه با هفته منتهی به ۲۵ فروردین ماه رشد ۳.۸ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین، عرضه و معامله ۶.۰۰۰ تنی لوبکات سنگین پالایشگاه تهران در قیمت ۹۱.۷۶۶ هزار ریال به ازای هر تن در هفته گذشته انجام شد که در مقایسه با هفته منتهی به ۲۵ فروردین ماه بدون تغییر همراه بود.

 

اخبار روز

 

ر سهرمز خبرهای خوبی از تجدید ارزیابی شنیده می شود . سهم اعلام کرده پیرو مصوبه ۶۴۹ مورخ ۱اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ هیاٌت مدیره ، افزایش سرمایه از مطالبات و آورده نقدی ،سود انباشته ،ونیز تجدید ارزیابی دارای ها به منظور جبران مخارج سرمایه ای و نیز اصلاح ساختار مالی شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

اخبار روز

 

در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمدی که طی این دوره یک‌ماهه شناسایی کرده بالغ‌ بر ۲۴.۳۳۶ میلیون ریال بوده، میزان درآمد “غاذر” از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه سال گذشته بالغ‌بر ۴۷۵.۲۰۳ میلیون ریال اعلام شده، همچنین مقدار سرمایه ثبت‌شده طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه سال گذشته برابر با ۱۵۹ میلیارد ریال گزارش شده است.

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که شرکت کشت و صنعت پیاذر در فروردین‌ماه به ثبت رسانده در مقایسه با ماه گذشته ۵۵ درصد کاهش درآمد را تجربه کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۰۵ درصد رشد را مشاهده کرده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده “غاذر” در اختیار بخش بازار داخلی بوده که عمده‌ترین درآمد کسب‌شده از این بخش در اختیار «پودر کتلت ۱۱۰ گرمی» با ۶.۷۹۴ میلیون ریال بوده که کاهش درآمد ۷۴ درصدی را به دنبال داشته است.


بر اساس این گزارش، فروش محصولات “غاذر” در فروردین‌ماه به مقدار ۲۷۵ تن اعلام شده که نسبت به ماه گذشته ۶۹ درصد کاهش فروش را به همراه داشته، بیشترین میزان فروش کشت و صنعت پیاذر در فروردین‌ماه از محصول «پودر کتلت ۱۱۰ گرمی» با ۸۸ تن بوده است.

 

اخبار روز

 

شرکت گروه صنعتی بوتان در فروردین ماه سال جاری و در نخستین ماه از سال مالی شرکت موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲ هزار و ۴۸ میلیارد ریالی شده که این فروش نسبت به اسفندماه ۴۰ درصد کاهش را نشان می‌دهد که با توجه به تعطیلات فروردین ماه طبیعی به نظر می‌رسد.

نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با افزایش اندکی مواجه بوده و نرخ شوفاژ شرکت با ۲ درصد افزایش بیشترین رشد قیمت را نشان می‌دهد.

بر پایه این گزارش، مقایسه فروش شرکت در فروردین۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته حاکی از آن بوده که درآمدها نزدیک ۴۹۰درصد رشد داشته و ۹۴درصد از این فروش نیز سهم داخل کشور بوده است.

اخبار روز

 

شرکت نورد آلومینیوم از راه اندازی خط رنگ پودری در نیمه دوم اسفند و انجام کارهای تکمیلی توسط گروه فنی برای آغاز تولید آزمایشی از اردیبهشت با پیش بینی تولید انبوه از سه ماهه دوم سال خبر داد و در جریان معاملات امروز با افت 2.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش روبرو شد.

براین اساس، حسنعلی رضایی مقدم مدیرعامل “فنوال” پیرو شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر راه اندازی خط رنگ پودری اعلام کرد: خط رنگ پودری شرکت در نیمه دوم اسفند 99 راه اندازی شده است.

اکنون گروه فنی برای برطرف کردن ایرادهای دیده شده در هنگام راه اندازی و انجام کارهای تکمیلی دیگر حضور دارند. تولید آزمایشی از اردیبهشت آغاز و پیش بینی می شود از سه ماهه دوم 1400 به تولید انبوه رسید. پس از اخذ سفارش و دستیابی به تولید پایدار، سود و زیان کارگاه از طریق کدال به آگاهی خواهد رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *