اخبار روز

دی مجموع درآمد‌های اعلام‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه اسفند را مبلغی بالغ‌بر ۲ هزار و ۴۹ میلیارد ریال به ثبت رسانده از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان درآمد حاصل‌شده را برابر با ۲۳ هزار و ۳۸۵ میلیارد ریال گزارش کرده است و میزان درآمدی که از تسهیلات اعطایی در اسفندماه ارائه کرده نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۲۱ درصد رشد را به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز شاهد افزایش درآمد ۴۰۵ درصدی بوده، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه ثبت‌شده در مقایسه با سال گذشته ۴.۶۵ درصد افزایش را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که بانک دی در اسفندماه به دست آورده از بخش‌های «سایر تسهیلات» و «مشارکت مدنی» با ارقام یک هزار و ۴۱۴ میلیارد ریال و ۷۴ هزار و ۶۵۸ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

مجموع تسهیلات وصولی بانک دی طی دوره اسفندماه برابر با مبلغ ۱۷ هزار و ۷۴۷ میلیارد ریال گزارش‌شده که بیشترین وصولی از بخش «مشارکت مدنی» بوده است.

اخبار روز

 

صورت‌های مالی سالانه حسابرسی نشده این شرکت حاکی از تحقق سود خالص تنها ۳۴۱ ریالی به ازای هر سهم بوده که این موضوع بیش از پیش دلیل صف فروش ۲ ماه در نماد شرکت سیمان درود را توجیه می‌کند.

از موارد قابل توجه صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت می‌توان به افزایش چشمگیر نرخ‌ها و مقادیر فروش محصولات اصلی اشاره کرد که این موضوع در نهایت منجر به افزایش ۱.۰۸۲ میلیارد ریالی و ۷۸ درصدی کل مبالغ فروش در سال ۱۳۹۹ در مقایسه با سال مالی گذشته شده است.

لازم به ذکر است، علیرغم رشد نرخ‌های فروش و مجموع درآمد‌های این شرکت، افزایش چشمگیر هزینه‌های فروش عمومی و اداری به کاهش حاشیه سود ناخالص و در نتیجه عدم شناسایی افزایش سود خالصی با اهمیت در مقایسه با مدت مشابه شده است.

اخبار روز

 

مارون در یک ماه منتهی به پایان اسفندماه سال گذشته موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲۵ هزار و ۸۸۶ میلیارد ریالی شده که این فروش نسبت به ماه گذشته در حدود  یک درصد افزایش داشته است.

به این ترتیب، بالاترین فروش ماهیانه این شرکت در اسفندماه سال گذشته محقق شده و در ماه‌های اسفند و بهمن فروش بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریالی در این شرکت محقق شده است.

جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال گذشته به ۲۰۴ هزار و ۱۴۳ میلیارد ریال رسیده که این فروش نسبت به سال مالی قبل از آن در حدود ۷۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد. افزایش نرخ محصولات شرکت عامل اصلی رشد درآمد‌های شرکت در سال گذشته است.

نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با نوسانات بلندی همراه بوده در حالی که نرخ فروش اتیلن شرکت با ۱۶ درصد کاهش مواجه شده، نرخ فروش دو محصول دیگر شرکت یعنی پلی پروپیلن و پلی‌اتیلن سنگین با افزایش ۲۶ و ۱۵ درصدی مواجه شده اند و در ماه گذشته نرخ این دو محصول به طور متوسط به ترتیب به ۳۸۹ و ۲۵۴ میلیون ریال در هر تن رسیده است.

اخبار روز

درآمد ماهیانه شرکت سیمان ساوه در اسفند ماه ۱۳۹۹ معادل ۵۹.۹۵ میلیارد تومان بوده است که نسبت به بهمن ماه ۹۹ کاهش ۱۷ درصد داشته است.

مقایسه فروش این شرکت در اسفند ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۵۳.۵ درصد افزایش یافته است.

درامد اسفند ماه “ساوه” ۱.۵ درصد کمتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

مقدار ۲۸ درصد از درامد این شرکت از طریق فروش صادراتی و ۷۲ درصد از درامد شرکت از طریق فروش داخلی بوده است.

شرکت سیمان ساوه از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۷۲۰.۸ میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۸۴ درصد داشته است.

اخبار روز

درآمد ماهیانه شرکت روز دارو در اسفند ماه ۱۳۹۹ معادل ۱۲ میلیارد تومان بوده است که نسبت به بهمن ماه ۹۹ کاهش ۲۹ درصد داشته است.

درامد اسفند ماه این شرکت روز دارو ۰.۸ درصد کمتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

تمامی درآمد شرکت روز دارو از طریق فروش داخلی بوده است.

“دروز” از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۱۵۸ میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۳۴ درصد داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *