اخبار روز

کنور دی و بهمن و به خصوص اسفند خوبی داشته است
در دی فروش با رشد خوب ۳۰۰۱ میلیارد ریال بود و ۲۶,۱۵۴,۰۶۲ ریال نرخ داشت .
در بهمن ۳۵۰۸ میلیارد ریال فروش و نرخ ۲۶,۹۳۰,۹۴۶ ریال و اسفند با رشدی خوب ۴۱۲۷ میلیارد ریال شد و نرخ گندله ۲۷,۷۴۸,۶۸۳ ریال است . 
جمع۱۲ ماهه ۲۱۴۳۷ میلیارد ریال فروش داشته که به نظر ۱۲ماهه خوبی را راهی بازار کند 

اخبار روز

 پکرمان در ۳ ماه اخیر خوب بوده و دی و بهمن و اسفند عالی را داشته است . 
در اسفند فروش ۴۰۳۴ و نرخ ۵۵۷,۷۷۱ ریال است .
بهمن ۴۰۳۳ میلیار ریال فروش و نرخ ۵۷۷,۱۱۹ ریال است .
در دی به فروش ۳۸۳۱ میلیارد ریالی رسیده و نرخ ۵۳۱,۷۴۱ ریال شد .
مجموعا ۱۲ ماهه به فروش ۳۳۶۴۵ میلیارد ریالی رسیده است. مدت مشابه ۱۶۸۶۰ میلیارد ریال بود . 

اخبار روز

 

 فباهنر در ۳ ماهه پایانی سال عالی بوده و در اسفند ۳۵۹۸ ، بهمن ۳۱۷۳ و در دی ۳۱۵۳ میلیارد ریال فروش داشت

نرخ تسمه و ورق مسی دی ۱,۸۶۲,۲۵۵,۴۱۸و در بهمن با رشد ۱,۹۸۹,۲۶۵,۵۶۰ ریال و در اسفند با رشدی بیشتر اسفند ۲,۲۲۸,۴۸۰,۹۵۹ ریال شد .
مجموع۱۲ماهه به فروش ۳۰۷۸۲ میلیارد ریالی رسیده است مدت مشابه ۱۳۵۵۴ میلیارد ریال بود .

اخبار روز

 

 کگل در ۳ ماهه چهارم خوش درخشید .  کگل گزارش اسفند ماه خود را منتشر کرد و مطابق با آن، مجموع فروش ۱۲ ماهه شرکت مبلغ ۲۹۲۹۵ میلیارد تومان می باشد.
همچنین مقایسه فروش فصلی در نماد کگل نشان میدهد که این شرکت در ۳ ماهه چهارم مبلغ ۱۰۲۸۱ میلیارد تومان فروش داشته است.
این بدان معنی است که فروش شرکت در زمستان نسبت به پاییز رشد فصلی ۱۹ درصدی را داشته است که منتظر یک گزارش خوب در ۱۲ماهه نیز از سوی این سهم هستیم .

اخبار روز

 

کچاد در اسفند از فروش داخلی عرضه برق تولیدی، فولاد، آهن اسفنجی، گندله،آپاتیت، کنسانتره آهن و فروش صادراتی فولاد بالغ بر 3.2 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

سهم واقعا ۲ماه گذشته عالی بوده در اسفند ۳۲۲۰۴ میلیارد ریال و نرخ ۲۰,۷۵۱,۷۹۸ ریال بوده ۱۲ ماهه ۲۵۵۵۰۳ میلیارد ریال فروش داشته است مدت مشابه ۹۶۶۸۴ میلیارد ریال بوده است.

این شرکت معدنی در عملکرد 12 ماهه بالغ بر 25.5 هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 164 درصدی روبرو شده است.

همچنین محاسبه نرخ فروش آهن اسفنجی تابعی از نرخ شمش خوزستان بوده و در اسفند ماه بالغ بر 11.8 میلیون تومان بوده است . مقدار سه هزار تن شمش در بندر آماده حمل است که بعد از اتمام فرآیند فروش صورتحساب در فروردین ماه به ثبت می رسد.

اخبار روز

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در شورای عالی بورس که جلسه آن در آینده نزدیک برگزار خواهد شد، مواردی در دستور کار است تا مولفه‌هایی که به پایداری بورس کمک می‌کند را عملیاتی کند. دژپسند خاطرنشان‌کرد: اکنون شرایط شرکت‌های بورسی از نظر سودآوری بسیار خوب است که نقطه مثبتی تلقی می‌شود، همچنین با فراهم شدن شرایط افزایش استفاده از ظرفیت‌های موجود شرکت‌های صادراتی که روی سودآوری آنها تاثیرگذار خواهد بود، به اقبال بیشتر از سهام آنها کمک خواهد کرد.ایرنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *