درآمد ماهانه شرکت در بهمن ماه امسال ۲/ ۱۹ میلیارد تومان بوده است که نسبت به دی ماه ۹۹ رشد ۴درصدی داشته است. مقایسه فروش شرکت در بهمن ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان درآمد شرکت ۲۱۷درصد افزایش یافته است. درآمد بهمن ماه شرکت ۶۶درصد بیشتر از متوسط فروش ماهانه در سال ۹۹ بوده است.  ۱۰۰درصد از درآمد شرکت از طریق فروش داخلی بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۱.۴۴۷.۳۳۲ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۳۰۱ درصدی داشته است.

لتوریل دی خوبی داشت و ۸۱۰ میلیارد ریال فروش زد در بهمن انقدر خوب نبود و ۶۸۹ میلیارد ریال فروش داشت
اذر ۶۱۰ میلیارد ریال بود و کمی بهتر شد . در ابان ۵۷۳ ، مهر ۶۱۵ فروش داشت . 
جمع درامد۱۱ماهه ۷۶۹۳ میلیارد ریالی رسیده است . سال قبل در کل سال این عدد ۵۴۷۵ میلیارد ریال بوده است .

درآمد ماهانه خزر در بهمن ماه امسال ۰۲/ ۱۸ میلیارد تومان بوده که نسبت به دی ماه ۹۹ رشد ۱۹درصدی داشته است.

مقایسه فروش شرکت در بهمن ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان درآمد شرکت ۲۳درصد افزایش یافته است. درآمد بهمن ماه شرکت ۳۴درصد بیشتر از متوسط فروش ماهانه در سال ۹۹ بوده است. ۱۲درصد از درآمد شرکت از طریق فروش صادراتی و ۸۸درصد از درآمد شرکت از طریق فروش داخلی بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۱.۴۷۵.۶۲۳ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۷۴ درصدی داشته است.

شرکت ذوب آهن با سرمایه اسمی 6.15 هزار میلیارد تومانی، در دوره یک ماهه از فروش داخلی و صادراتی تیرآهن، میلگرد، کلاف، ریل، شمش کالایی، فرآورده های جانبی و سایر محصولات بالغ بر 2.3 هزار میلیارد تومان درآمد داشته است.

این شرکت فرابورسی در عملکرد 11 ماهه بالغ بر 17.5 هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 81 درصدی روبرو شده است.

همچنین درخصوص اطلاعات دوره یک ماهه و تجمیعی توضیح داد: میزان تولید چدن مذاب کوره بلند ها و شمش آماده طی بهمن ماه 252.7 و 221.7 هزار تن و طی سال برابر با 2.3 و 2.1 میلیون تن است.

فسازان بهمن خوبی را داشت و ۱۸۹۵ میلیارد ریال فروش داشته و نرخ نیز ۱۰۷,۲۵۹,۴۱۵ ریال بوده  است .
سهمی که مهر ۱۰۷۹ میلیارد ریال و ابان ۱۲۸۱ میلیارد ریال فروش داشته و اذر ۱۸۰۸ میلیارد ریال فروش داشته است .
در دی فروش به ۹۷۹ میلیارد ریال رسیده و نرخ فروش ۱۰۴,۱۸۱,۱۸۹ ریال است . 
جمعا 11 ماهه ۱۲۳۹۰ میلیارد ریال فروش داشت و مدت مشابه قبل این عدد ۵۰۶۶ میلیارد ریال بوده است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *