خکاوه نوسان زیادی در فروش دارد و یکی در میان گزارش قوی و ضعیف می دهد . 
در مهر این عدد به ۳۱۶ میلیارد ریال رسیده ولی در ابان ۱۶۰ میلیارد ریال شده و اذر دوباره با رشد ۶۹۲ میلیارد ریال شده و دی سینوس را تکمیل کرد و کم شد ۲۵۶ میلیارد ریال بود دوباره بهمن با رشد ۶۵۸ میلیارد ریال شده است . 
جمع فروش۱۱ماهه به ۲۷۷۹ میلیارد ریال رسیده است . 

جم پیلن در بهمن نتوانست به خوبی دی عمل کند و در بهمن افت کرد و ۶۶۸۶ میلیارد ریال فروش داشت و نرخ ۳۱۵,۲۲۳,۹۳۳ ریال است  .

سهم دی بسیار خوبی داشت و ۹۱۹۳ میلیارد ریال فروش با نرخ فروش نیز ۳۳۲,۸۳۲,۰۹۰ ریال داشت . 

فروش سهم در اذر  ۶۵۷۲ میلیارد ریال بود و نرخ فروش نیز ۳۱۸,۴۹۳,۱۵۸ ریال . 

شرکت جمعا در۱۱ ماهه ۵۶۹۹۸ میلیارد ریال فروش زده است که در مدت مشابه قبل این عدد ۳۰۳۴۲ میلیارد ریال بود . 

کحافظ در بهمن کمی افت کرد و ۲۱۶ میلیارد ریال فروش داشت . در دی فروش سهم  ۲۸۲ و در اذر با ۲۹۳ و ابان ۲۵۴ میلیارد ریال بود  .
سهم جمعا در یازده ماهه به فروش  ۲۱۲۰ میلیارد ریال رسیده و در مدت مشابه سال قبل ۸۴۱ میلیارد ریال فروش سهم بوده است . 

شرکت صنایع ماشین های اداری ایران یا مادیرا در بهمن  از فروش محصولات خانگی، کامپیوتری، نمایشی، سایر محصولات و خدمات پس از فروش بالغ بر 246.2 میلیارد تومان درآمد کسب کرد.

این شرکت فرابورسی در عملکرد 11 ماهه بالغ بر 2.07 هزار میلیارد تومان درآمد محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 68 درصدی روبرو شده است. متوسط نرخ های فروش محصولات هم رشد قابل توجهی در بهمن نسبت به میانگین 11 ماهه داشت.

پالایشگاه اصفهان که در مزایده عرضه بلوک 10.58 درصدی پتروشیمی اصفهان حضور یافته بود از برنده شدن با رقم 481.4 میلیارد تومان خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.

براین اساس، بلوک 10.58 درصدی پتروشیمی اصفهان درحالی با درخواست کارگزار عرضه کننده جهت عرضه در 15 و 20 دی لغو شد که شرایط فروش عمده و نقد در بازار پایه فرابورس توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی برای سومین بار در پنجم بهمن ماه اعلام شد.

به این ترتیب بیش از 31 میلیون و 745 هزار سهم “شصفها ” با موضوع فروش اوراق بهادار بازداشتی دیروز عرضه شد که به قیمت پایه هر سهم 151653 ریال، ارزش 481.4 میلیارد تومان معامله شد تا درصد مالکیت پالایشگاه اصفهان در این شرکت فرابورسی از 23.07 به 33.65 درصد برسد .

آپ در دوره یک ماهه بهمن از کارمزد تراکنش شاپرکی، فروش پین و اعتبار، پشتیبانی دستگاه های پوز بانکی و سایر درآمدهای عملیاتی بالغ بر 498.5 میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

در این مدت بیشترین و کمترین درآمد این شرکت بورسی بالغ بر 451.6 و 6.5 میلیارد تومان از فروش پین و اعتبار و سایر درآمدهای عملیاتی حاصل شده است. همچنین در عملکرد 11 ماهه بالغ بر 5.6 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه قبل 20 درصد رشد داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *