خراسان در هفته منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۴۵۰ تن کریستال ملامین تولیدی اش را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۵۶۵ تنی و حجم معاملات ۴۵۰ تنی همراه بود که با مقایسه با آخرین عرضه این محصول در بورس کالا یعنی ۲۳ بهمن ماه افزایش ۱۰۰ تنی را به همراه دارد.

از طرفی نرخ فروش این محصول به ازای هر تن ۳۶۰.۰۶۶ هزار ریال به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۳ بهمن ماه افت ۶.۸ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین در هفته گذشته بعد از هفته‌ها عدم عرضه اوره پریل تولیدی پتروشیمی خراسان در بورس کالا، این محصول در هفته منتهی به ۲۳ بهمن ماه با عرضه ۷۰۰ تن از این محصول به رینگ معاملات بورس کالا برگشت. نرخ فروش اوره پریل به ازای هر تن ۵۴.۰۰۳ هزار ریال بود که نسبت به آخرین نرخ فروش در بورس کالا یعنی ۱۱ دی ماه رشد ۱۳ درصدی را نشان می‌دهد.

 

شاراک در هفته‌ای که گذشت ۳.۶۶۰ تن از انواع پلی پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۲.۳۲۰ و حجم معاملات ۱.۷۵۰ تنی در قیمت میانگین ۳۳۱.۴۲۸ هزار ریال در هر تن معامله گردید.

ارزش معاملات این محصول با توجه به رشد چشمگیر ۱۱.۵ درصدی و همچنین افزایش ۶۰ تنی میزان فروش نسبت به هفته منتهی به ۲۳ بهمن ماه، به رقم ۵۸۰ میلیارد ریال رسید.

همچنین در هفته گذشته ۱.۰۰۰ تن از پلی اتیلن سنگین پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۳ بهمن ماه بدون تغییر بود. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۲۵۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال رسید.

از طرفی در هفته گذشته ۱.۰۰۰ تن از پلی اتیلن سبک پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۳ بهمن ماه بدون تغییر همراه بود.

لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سبک پتروشیمی شازند به ۲۷۷ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال رسید.

شتران صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی را  منتشر کرد و مبلغ ۴۵ هزار و ۷۸۶ میلیارد و ۸۸۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۱۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته تنها از افزایش ۱۸ درصدی برخوردار است.

از طرفی این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با کاهش ۳۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۲۵ هزار و ۹۴۳ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۴۲ هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود در دوره ۹ ماهه سال  ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۱۸ ریال و سود خالص را ۳۸ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال قید کرده بود .

مجمع فوق العاده شرکت داده گستر عصر نوین قبل از ظهر پنجشنبه 30 بهمن با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه با حضور 57.2 درصدی سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 108 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

براین اساس، “های وب” به منظور جبران مخارج سرمایه ای و اصلاح ساختار مالی، سرمایه فعلی را از 400 به 834.5 میلیارد تومان رساند. 204 میلیارد تومان از این تامین مالی از محل سود انباشته و 230.5 میلیارد تومان دیگر از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال شد.

وبهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه را منتشر کرد و مبلغ ۵ هزار و ۳۵ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و۸۳۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۶۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت  سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۹۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود سهم در دوره ۹ ماهه سال گذشته سود هر سهم را مبلغ ۴۹۶ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۶۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال قید کرده بود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *