حتاید در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده  را بالغ‌بر ۴۰۵.۰۰۰ میلیون ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز مبلغ درآمد این شرکت مجموع ۴.۲۴۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

میزان درآمد تاید واتر خاورمیانه در گزارش منتهی به دی‌ماه، ۱۷ درصد افزایش درآمد را اعلام کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۱۱ درصدی داشته است، همچنین میزان درآمد حاصل شده “حتاید” از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز افزایش ۱۲۰ درصدی را توانسته به ثبت برساند.

شرکت تاید واتر خاورمیانه بیشترین میزان درآمد کسب شده را طی این دوره یک ماهه، از بخش «ناحیه هرمزگان» با مبلغ ۳۲۳ میلیون ریال داشته که نسبت به ماه گذشته رشد ۱۰ درصدی را ارائه کرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز بیشترین میزان درآمد شناسایی شده را ۲.۷۸۲ میلیارد ریال اعلام کرده است.

طبق مصوبه دیروز هیات مدیره شرکت در نظر دار سرمایه اسمی را از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران 500 میلیارد تومان اضافه کند و به 700 میلیارد تومان برساند تا صرف بهبود نسبت های مقرر در دستورالعمل کفایت سرمایه نهادهای مالی، توسعه فعالیت های تامین مالی بواسطه افزایش ظرفیت شرکت جهت پذیرش تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق بهادار و ارتقای سهم بازار در صنعت تامین مالی کند .

دو شرکت چادرملو و سنگ آهن گهر زمین از حضور در مزایده واگذاری 100 درصد سهام زیرمجموعه بانک پارسیان خبر دادند .

براین اساس، ” کچاد ،کگهر” اعلام کردند: در نظر دارند در مزایده بانک پارسیان برای فروش سه میلیارد و 513 میلیون و 636 هزار و 361 سهم معادل 100 درصد سهام سرمایه گذاری پارسیان به استثنای کلیه حقوق سهام شرکت های توسعه ساختمانی پارسیان و گسترش ساختمانی لوتوس پارسیان متعلق به سرمایه گذاری پارسیان که ارزش آن در موضوع مزایده لحاظ نشده و پیش از واگذاری موضوع مزایده به خریدار از دارایی ها خارج می شود، حضور یابند.

برخی میگویند دیگر سنگ آهنی ها نیز هر یک جداجدا در این خرید حضور داشته باشند ولی طبق انچه میدانیم با تشکیل یک کنسرسیوم همه شرکت های سنگ آهنی شامل کچاد کگل و کگهر و شاید ومعادن خریدار این بلوک شوند و البته اتفاق مهمی برای کل گروه است .

شپنا خوب عمل کرد .  شپنا  در ۶ ماهه ۵۷۱ ریال و در ۹ ماهه به سود ۱۱۳۳ ریالی رسیده است . شپنا در ۶ ماهه از محل سایر درامد ها یک درامد خاص را ثبت کرد و ۴۷۳۸۹ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۴۳۴۳۲ میلیارد ریال سود خالص داشت .

در ۹ ماهه سود ناخالص رشد کرد و سود عملیاتی به ۹۴۸۸۹ میلیارد ریال رسیده و سود خالص ۸۶۰۸۲ میلیارد ریال شده است . 
از نظر عملیاتی ۳ ماهه سوم بهتر عمل کرده است .

شبریز صورت‌های مالی ۹ ماهه  را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد و مبلغ ۲۴ هزار و ۶۶۸ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 2467 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۹ درصدی برخوردار است.

همچنین سهم در شش ماهه 1265 ریال در شش ماهه و حسابرسی شده برای هر سهم سود ساخت که نشان می دهد رشد سود سازی سهم در سه ماهه سوم پیشرفت خوبی داشته است . 

یادآوری می‌شود سهم در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸  سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۴۶۴ ریال اعلام کرده بود . 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *