حفاری شمال با سرمایه ۵ هزار و ۲۱۰ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال، ضمن انتشار اطلاعیه‌ای پیش بینی سود هر سهم در سال جاری را اعلام کرد.

سهم با توجه به عملکرد ۱۰ ماهه سال جاری “حفاری” پیش بینی سود ناخالص مبلغ ۴ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۳۸۷ ریال سود عملیاتی مبلغ ۲۱ هزار و ۲۰۱ میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال و سود خالص دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۷ هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال خواهد بود.

همچنین سود هر سهم شرکت حفاری شمال در دوره یاد شده مبلغ ۳ هزار و ۳۲۶ ریال پیش بینی شده است.

یادآوری می شود این شرکت طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸، سود هر سهم را ۸۷۹ ریال اعلام کرده بود.

شیران با سرمایه ۸ هزار و ۶۶ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد و مبلغ ۲۸ هزار و ۲۱۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۴۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۷۹ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۶۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۴ هزار و ۲۹۹ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۱۵ هزار و ۵۹۶ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود شرکت در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۲۵۳ ریال و سود خالص را ۱۰ هزار و ۱۰۵ میلیارد و ۸۵۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین سهم در گزارش تلفیقی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹، سود هر سهم را با افزایش ۱۸۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته مبلغ ۳ هزار و ۳۳۸ ریال و سود خالص را مبلغ ۲۶ هزار و ۹۲۳ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

شزنگ از واگذاری 100 درصد سهام زیرمجموعه به قیمت 680 میلیون تومان خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

سهم اعلام کرد: هیات مدیره 100 درصد سهام شرکت تواندار صنعت نیروی دیار زنجان (شرکت فرعی )را طبق کارشناسی انجام شده به قیمت 680 میلیون تومان واگذار کرده و ارزش دفتری سرمایه گذاری در سهام شرکت فوق 5193 ریال بوده است.

شرکت مس باهنر مجوز افزایش سرمایه 133 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

براین اساس، “فباهنر” سرمایه فعلی را از 112.5 به 262.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال و صرف اجرای طرح توسعه می شود.

پالایشگاه بندرعباس از برنامه افزایش سرمایه 391 درصدی از سه محل خبر داد.

براین اساس، “شبندر” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 2.8 به 14.1 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از سه محل سود انباشته ،سایر اندوخته ها و تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا صرف اصلاح ساختار مالی، جلوگیری از خروج نقدینگی و بهبود نسبت های مالکانه شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *