در هفته منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۲.۰۰۰ تن وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه تهران در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای ۳۱.۶۰۰ تنی و حجم معاملات ۱۲.۰۰۰ تن همراه بود که نسبت به هفته پیش از آن کاهش ۴.۰۰۰ تنی را در میزان فروش را نشان داد.

این محصول پالایشگاه تهران با قیمت ۵۹.۲۷۷ هزار ریال در تن به فروش رسید که در مقایسه با هفته منتهی به ۲ بهمن ماه رشد ۰.۴ درصدی را نشان می‌دهد.

عرضه ۱۹.۰۰۰ تنی لوب کات شامل ۷.۰۰۰ تن لوب کات سبک و ۱۲.۰۰۰ تن لوب کات سنگین پالایشگاه تهران در قیمت‌های ۹۱.۹۰۹ هزار ریال و ۸۹.۴۷۹ هزار ریال به ازای هر تن در هفته گذشته انجام گردید که در مقایسه با هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه بدون تغییر همراه بودند.

در هفته گذشته شاهد عرضه ۵.۵۲۰ تن استایرن منومر از سوی شرکت پتروشیمی پارس بودیم که با تقاضای ۷.۳۲۰ تنی و حجم معاملات ۵.۵۲۰ تنی همراه بود که نسبت به هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه با افزایش ۲.۰۴۰ همراه بود.

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۲۰۱.۰۴۳ هزار ریال در هر تن رسید که رشد ۶.۲ درصدی را نسبت هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه همراه بود. همچنین ارزش معاملات در این هفته به ۱ هزار و ۱۰۹ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال رسید.

مجمع فوق العاده شرکت ژلاتین کپسول بعدازظهر چهارشنبه 15 بهمن با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه با حضور 66.7 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 50 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

براین اساس، “دکپسول” به منظور تامین بخشی از مخارج خرید ماشین‌آلات تولیدی پوکه کپسول ژلاتین، سرمایه فعلی را از 20 به 30 میلیارد تومان رساند.

شرکت نفت شرانول با انتشار اطلاعیه ای پیش بینی سود هر سهم در سال جاری را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه و با توجه به عملکرد ۱۰ ماهه سال جاری “شرانول” مبلغ پیش بینی سود خالص دوره مالی منتهی به۳۰ اسفند ۱۳۹۹برابر ۱۱هزار و ۱۷۶ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال خواهد بود.

همچنین براساس سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال این شرکت، سود هر سهم به مبلغ ۵ هزار و ۵۸۸ریال خواهد بود.

شرکت صنعتی مینو با سرمایه ۴ هزار و ۳۱۸ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال، ضمن انتشار اطلاعیه‌ای پیش بینی سود هر سهم در سال جاری را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه و با توجه به عملکرد ۱۰ ماهه سال جاری “غصینو” پیش بینی درامد عملیاتی، مبلغ ۸ هزار و ۴۲۷ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال، سود ناخالص مبلغ ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد و ۵۰۰ ریال سود عملیاتی مبلغ ۲ هزار و ۴۹۹ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال و سود خالص دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۸ هزار و ۲۰۳ میلیارد و ۲۴ میلیون میلیون ریال خواهد بود.

همچنین با توجه به روند عملیات و فروش های شرکت و احتساب فقط ۱۰ درصد سود حاصل از شرکت های سرمایه پذیر (شرکتهای فرعی مشمول تلفیق) پیش بینی می شود شرکت تا پایان سال مالی جاری مبلغ یک هزار و ۸۹۹ ریال به ازای هر سهم درآمد محقق کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *