پلی پروپیلن جم در دی ماه امسال ۹ هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ماه ۹۹ رشد ۴۰ درصدی داشته است.

مقایسه فروش این شرکت در دی ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۱۷۵ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت پلی پروپیلن جم در دی ماه امسال، پلی پروپیلن با بسته بندی پالت به مبلغ ۸ هزار و ۶۵۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال بوده است.

میزان فروش داخلی “جم پیلن” در ماه دی مبلغ ۸ هزار و ۸۱۱ میلیارد و ۲۲۲ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ۹۹ افزایش ۳۴ درصدی داشته است.

فروش صادراتی در دی ماه امسال مبلغ ۳۸۲ میلیارد و ۵۱۵ میلیون ریال بوده است.

شرکت پلی پروپیلن جم از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ماه۹۹ در مجموع مبلغ ۵۰ هزار و ۳۱۷ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۸۷ درصدی داشته است.

سپ که با سرمایه 300 میلیارد تومانی در بازار دوم بورس تهران حضور دارد، گزارش عملکرد اولین ماه از دوره مالی جدید را منتشر کرد.

بر این اساس، شرکت در این مدت از ارائه خدمات کارتخوان، فعالیت اینترنتی، فروش جسم کارت و حق عضویت ، کیوسک؛ موبایل و قبوض، سایر کارمزد پوز درآمدی بالغ بر 224.8 میلیارد تومان داشته که نسبت به درآمد 175.2 میلیارد تومانی مدت مشابه سال گذشته با رشد 28 درصدی همراه شده است.

در این ماه درآمد حاصل از سایر کارمزد پوز و ارائه خدمات کارتخوان بالغ بر 116.3 و 77.1 میلیارد تومان بوده که بیشترین اقلام درآمدی این دوره به حساب می آید.

ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت در پایان دهمین ماه از سال جاری به ۴۰۳ هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال رسیده که ۱۰۰‌هزار میلیارد ریال و معادل ۲۰ درصد کمتر از ماه قبل از آن محسوب می‌شود. افت سنگین ارزش پرتفوی بورسی این شرکت به دلیل کاهش بی‌سابقه قیمت‌ها در بازار سرمایه در دی‌ماه بوده است.

لازم به ذکر است، مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت در تاریخ ذکرشده معادل ۳۶۸‌هزار و ۱۵۵ میلیارد ریال بوده است.

شرکت‌های گروه پتروشیمی بیشترین سهم را در پرتفوی بورسی این شرکت داشته‌اند.

بهای تمام‌شده پرتفوی غیربورسی شرکت در پایان دی‌ماه معادل ۲۵ هزار و ۵۵۶ میلیارد ریال بوده است.

این شرکت همچنین در دی‌ماه مبلغ ۱.۸۱۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری جدید انجام داده که عمدتاً شامل خرید یونیت‌های سرمایه‌گذاری صندوق اعتمادآفرین پارسیان و افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در شرکت پتروشیمی خلیج‌فارس بوده است.

همچنین این شرکت در دی‌ماه فروش ۲.۰۴۶ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری را با تحقق سود ۱۵۴ میلیارد ریالی به انجام رسانده است.

شفارس با رد شایعه لغو افزایش سرمایه 1814 درصدی از محل تجدید ارزیابی از درحال انجام بودن مراحل نهایی این تامین مالی خبر داد.

براین اساس شرکت پیرو شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر لغو افزایش سرمایه اعلام کرد: کلیه مداراک و مستندات افزایش سرمایه نهایی و تایید شده است . پرونده در دستور کار کارگروه مربوطه جهت صدور مجوز سازمان بورس است لذا هرگونه شایعه عدم انجام یا لغو افزایش سرمایه صحیح نیست. پس از اخذ مجوز سازمان، مراتب به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

بنابراین گزارش، شرکت شیمیایی فارس با سرمایه 62.9 میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حضور دارد و در نظر دارد به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی، سرمایه فعلی را به 1.2 هزار میلیارد تومان برساند.

 

فروش سدشت در دی ماه امسال ۳۵۱ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ماه ۹۹ رشد ۳۷ درصدی داشته است.

مقایسه فروش این شرکت در دی ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۱۳۵ درصد افزایش یافته است.

میزان فروش داخلی سدشت در ماه دی مبلغ ۱۲۸ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ۹۹ کاهش ۹ درصدی داشته است.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت  در دی ماه امسال،سیمان فله -داخلی به مبلغ ۷۷ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال بوده است.

بیشترین میزان فروش صادراتی  کلینکر صادراتی به مبلغ ۲۲۲ میلیارد و ۷۵۸ میلیون ریال بوده است.

شرکت صنایع سیمان دشتستان از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ماه۹۹ در مجموع مبلغ ۸۱۲ میلیارد و ۸۴۸ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۵۶ درصدی داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *