کگاز در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ اعلام کرد که سود خالص خود را با رشد۲۳۱درصدی نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته توانسته به رقم ۷۲۱میلیارد ریال و سود عملیاتی را با رشد ۲۲۹درصدی به مبلغ ۸۰۶میلیارد ریال برساند.

این شرکت در گزارش خود اعلام کرده است که سود پایه هرسهم یک هزار و ۶۰۳ریال است اما سود خالص هرسهم را صفر اعلام کرده است.

شرکت در نظر دارد سهم صادرات خود را در بازار کشور همسایه حفظ کند و  سهم خود را در بازار داخلی با توجه به افزایش ظرفیت توسعه ای فاز(۲) بیشتر کند. همچنین قصد دارد پروژه فاز۲ را به تولید برساند. علاوه بر این تکمیل عملیات اجرایی و شروع ماشین آلات طرح واحد۳ جزو اهداف پیش بینی شده است.

شرکت شیشه وگاز جهت پیشبرد اهداف خود بعد از تثبیت تولید فاز یک و بالا بردن سطح کیفیت خود درحال اجرای پروژه فاز ٢و ٣ است و جهت تامین بازار فروش بخش عمده محصولات خود را صادر می کند. همچنین توانسته است با استفاده از تجربیات خوب مدیران و پرسنل شرکت بخشی از قطعات و لوازم مربوط به ماشین الات تولیدی را که از شرکت های خارجی خریداری می کرده ، بومی سازی کند.

میزان فروش ماهانه شرکت در دی امسال ۱۱۱.۶۹۵ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ۹۹ افزایش ۷ درصدی داشته است.

مقایسه فروش شرکت در دی ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۴۵ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت در دی ماه امسال، انرژی نیروگاه به مبلغ ۴۹.۱۴۷ میلیون ریال بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ۹۹ در مجموع مبلغ ۱.۵۱۷.۸۱۲ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۸ درصدی داشته است.

کتوکا در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹، سود عملیاتی را ۵۸۴میلیارد ریال و سود خالص را ۴۲۵میلیارد ریال منتشر کرد.

این شرکت در گزارش خود به سود انباشته  ۸۵۰میلیارد ریالی اشاره  و سود هرسهم را ۲هزار و ۸۳۹ریال منتشر کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل که ۲هزار و ۲۳ریالی بوده، ۴۰درصد افزایش داشته است.

کتوکا در گزارش خود فروش محصولات خود را به مبلغ ۳هزار و ۶۵۶میلیارد ریال اعلام کرده است که توانسته به سود ناخالص ۶۴۲میلیارد ریالی دست یابد. همچنین برای ۳ماهه باقی مانده از سال مالی فروش خود را به مبلغ یک هزار و ۲۳۹میلیارد ریال پیش بینی کرده است.

این شرکت در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که قصد کاهش بهای تمام شده با تنظیم قراردادهای میان مدت با تامین کنندگان داخلی را دارد و همچنین وارد  بازارهای جدیدشده و به دنبال توسعه محصولات و خدمات جدید از طریق تقویت واحد کنترل کیفیت است. همچنین با استفاده از نیروهای جدید، ترکیب بهینه مواد اولیه برای کاهش نرخ و نقشه استراتژیک را جهت اهداف و برنامه ریزی زمان و فروش بازنگری می کند تا موجب افزایش ثروت سهامداران شود.

های وب در دی ماه از فروش تجهیزات سمت مشترکین، ارائه خدمات پروانه FCP، ارائه خدمات عمومی اجباری (USO) در مناطق روستایی، ارائه خدمات IT، ارائه خدمات عمده فروشی پروانه FWA و استفاده از امکانات توسط سایر شرکت های دارنده پروانه، ارائه خدمات پروانه TRUNK و ارزش افزوده ناشی از باشگاه های فرهنگی ورزشی بالغ بر 141.4 میلیارد تومان درآمد داشته است.

این شرکت بورسی در عملکرد 10 ماهه بالغ بر 1.4 هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه قبل با رشد 214 درصدی روبرو شده است.

میزان فروش ماهانه شرکت در دی امسال ۳۶۱.۳۱۵ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ۹۹ کاهش ۲۵ درصدی داشته است.

مقایسه فروش شرکت در دی ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۶۵ درصد افزایش یافته است. بیشترین میزان فروش داخلی شرکت در دی ماه امسال، انرژی نیروگاه به مبلغ ۱۵۵.۱۴۹ میلیون ریال بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ۹۹ در مجموع مبلغ ۷.۰۲۶.۱۹۱ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۵ درصدی داشته است.

میزان فروش خودرو در دی ماه امسال ۴۹ هزار و ۳۰۰ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال بوده که نسبت به آذر ماه ۹۹ کاهش ۲۵ درصدی داشته است.

مقایسه فروش این شرکت در دی ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۶۹ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان فروش داخلی “خودرو” در دی ماه امسال گروه پژو به مبلغ ۳۵ هزار و ۴۷۵ میلیارد و ۶۱۴ میلیون ریال بوده است.

شرکت ایران خودرو از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ماه۹۹ در مجموع مبلغ ۳۲۲ هزار و ۲۸ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۸۴ درصدی  را تجربه کرده است.

میزان فروش سهگمت در دی ماه امسال ۲۶۹ میلیارد و ۵۳۳ میلیون ریال بوده است که نسبت به آذر ماه ۹۹ رشد ۲۱ درصدی داشته است.

مقایسه فروش “سهگمت” در دی ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان فروش شرکت ۱۶ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان فروش داخلی  شرکت در دی ماه امسال، سیمان داخلی (فله و پاکتی) به مبلغ ۲۵۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده است و فروش صادراتی هم نداشته است . 

سهم از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ماه۹۹ در مجموع مبلغ ۴ هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۳۹ درصدی داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *