درآمد ماهیانه شرکت رینگ سازی مشهد در فرودین ماه امسال ۶۹۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال بوده است که نسبت به اسفند ماه ۹۹ کاهش ۴۴ درصدی داشته است.

 مقایسه فروش این شرکت در فروردین ماه ۱۴۰۰ با فروردین ماه در سال ۹۹ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۳۶۹ درصد افزایش یافته است.

 “خرینگ” از ابتدای سال مالی تا انتهای فروردین ماه ۱۴۰۰ در مجموع مبلغ ۶۹۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۹ رشد ۳۶۹ درصد داشته است.

 

کاشی پارس گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را منتشر کرد.

درآمد ماهیانه شرکت کاشی پارس در فرودین ماه امسال ۱۰۱ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال بوده است که نسبت به اسفند ماه ۹۹ کاهش ۷۶درصد داشته است.

مقایسه فروش “کپارس” در فرودین ماه ۱۴۰۰ با ماه مشابه در سال ۹۹ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۹۶۸درصد افزایش یافته است.

مقدار ۴۶درصد از درامد این شرکت از طریق فروش داخلی و ۵۴درصد از طریق فروش صادراتی بوده است.

 شرکت کاشی پارس از ابتدای سال مالی تا انتهای فروردین ماه ۱۴۰۰ در مجموع مبلغ ۱۰۱ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۹ رشد ۹۶۸درصد داشته است.

موسسه اعتباری ملل با رای قطعی دادگاه از محکومیت پرداخت 50.2 میلیارد تومان بابت شکایت فرد حقیقی برای واگذاری سهام چهار زیرمجموعه روبرو شد.

براین اساس، امین جوادی مدیرعامل “وملل” درباره شکایت مطرح شده راجع به واگذاری سهام شرکت های بی ان ام، پارس کامیره، رژ ایران و بهبود نگاه میلاد 2 اعلام کرد: طی چهار برگ رای قطعی شعبه 35 تجدید نظر راجع به دادنامه صادره از شعبه بدوی (شعبه 14 دادگاه عمومی حوزه تهران) شرکت های زیرمجموعه موسسه ملل محکوم به پرداخت مجموعاً 50.2 میلیارد تومان در وجه وی شده است.

بنابراین گزارش، موسسه اعتباری ملل با سرمایه هزار میلیارد تومانی از اول اردیبهشت به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت با توقف نماد روبرو و پس از آن به منظور بررسی وضعیت اطلاعاتی، حداکثر تا 20 اردیبهشت تعلیق شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *