در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز شنبه، اکثر گروه‌های صنعتی با تقاضای زیادی مواجه شده‌ و نمادهای بانکی و خودرویی صف‌های خرید سنگینی تشکیل داده‌اند.

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز شنبه ۲۴ خرداد، تقاضا در اکثر گروه‌های صنعت بیشتر از عرضه بوده و به نظر می‌رسد امروز نیز بورس شروعی پرقدرت را به ثبت برساند.

در فرایند سفارش‌گیری بازار سهام امروز، دو نماد خساپا و وپارس در حالی با صف خرید میلیاردی همراه هستند که در طرف عرضه تنه خصدرا و چکارن صف فروش سنگین تشکیل داده‌اند.

همچنین امروز قرار است که اصلاحات موردنظر سازمان بورس در خصوص تغییراتی در ریزساختارهای سامانه معاملاتی اعمال شود که مهمترین آن تغییر در حجم سفارش و نوسان قیمت سهام است.

بازار در حالی از دقایقی دیگر معاملات خود را آغاز می‌کند که پیش از شروع بازار، نمادهای سصوفی، دامین، شپارس، دعبید، پارس و شپترو به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف امروز متوقف هستند.

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی تجارت‌نیوز از کارشناسان بورسی، تمامی تحلیلگران معتقدند این هفته بازار روندی صعودی را به ثبت خواهد رساند. هفته گذشته نیز شاخص کل رشدی ۱۲ درصدی را به ثبت رسانده و وارد کانال یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی شده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *