دوره آموزش فارکس

آموزش 0 تا 100 فارکس

مجموعه ” دانش سرمایه آرکا “این بار ، با دوره آموزش فارکس به هموار کردن مسیر موفقیت مخاطبان می پردازد

رؤیاهای‌ خودتان را بسازید در غیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رؤیایش به کار خواهد گرفت
دانش سرنایه
فرا گری
تاجر و سخنران انگیزشی

در دوره های آموزشی فارکس چه می آموزیم؟

مدت ها است بازار های نوین جایگزین محیط های معامله سنتی شده اند و با افزایش تکنولوژی، افراد بیشتری در سرتاسر جهان خواهان آشنایی با این بازار ها هستند. از بزرگ ترین و شناخته شده ترینِ این قبیل بازار های مدرن، فارکس است. همانند مهارت های لازم برای معامله در بازار های سنتی، فارکس و دیگر بازار های نوین نیز نیازمند مهارت های ویژه هستند؛ اما چگونه می توان به مجموعه ای از مهارت های مذکور دست یافت؟ مجموعه دانش سرمایه آرکا، در دوره آموزش فارکس به اشتراک تمام مهارت های لازم در دنیای فارکس، با مخاطبان می پردازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره های آموزشی، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

environment1

سر فصل های آموزشی دوره فارکس"آرکا"

بازار فارکس چیست؟

ارزهای موجود در فارکس

انواع جفت ارزها

نرخ برابری ارزها

ویژگی‌های بروکر مناسب

اصطلاحات معاملاتی

همبستگی جفت ارزها

نحوه‌ی خریدوفروش

تحلیل فاندامنتال فترکس

عوامل تأثیرگذار در نمودار قیمتی

وبسایت‌های اقتصادی

سیاست‌های اقتصادی و پولی

تحلیل تکنیکال فارکس

روند ها در تحلیل تکنیکال

آنچه باید در مورد فیبوناچی بدانید

ایچیموکو

اندیکاتورها

الگوهای کندل استیک کاربردی

الگوه های ادامه دهنده

آموزش ساخت استراتژی معاملاتی

قوانین مدیریت سرمایه

استراتژی معاملاتی

دانش سرمایه
روانشناسی فارکس

روانشناسی 

معامله گر خود باشید

برنامه معاملاتی چه کمکی به معامله گر می‌کند؟

چرا باید مدیریت سرمایه داشته باشیم؟

دوره های آموزشی فارکس چه مفاهیمی را شامل می شود؟

دانش سرمایه آرکا به سبب تسهیل امور آموزش، دوره های خود را به چندین سرفصل تقسیم نموده است؛ این سرفصل ها به شرح زیر می باشند :

مفاهیم و مباحث مقدماتی :

لازمه ورود به هر مهارتی، شناخت اولیه آن است و به همین سبب در دوره های آموزشی فارکس، پیش از هر چیز، به پاسخ سوال (فارکس چیست؟) پرداخته و پس از آن مباحثی مانند ارز های موجود در فارکس، انواع جفت ارز ها، نرخ برابری ارز ها، ویزگی های بروکر مناسب، اصطلاحات معاملاتی، همبستگی جفت ارز ها و در نهایت نحوه خرید و فروش می پردازیم.

تحلیل فاندامنتال :

تحیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی، شامل مهارت های لازم برای بررسی شرایط بازار از جنبه های گوناگون و در نهایت توانایی تصمیم گیری صحیح، متناسب با موقعیت می باشد. این مهارت ها، عوامل تاثیر گذار در نمودار قیمتی، وبسایت های اقتصادی و سیاست های اقتصاد و پولی هستند که در دوره آموزشی فارکس توسط اساتید مجرب مجموعه آموزش داده می شوند.

تحلیل تکنیکال :

یکی از اصلی ترین، تخصصی ترین و البته مهم ترین موارد مورد بحث در این دوره، تحلیل تکنیکال است؛ به زبان ساده، تحلیل تکنیکال یعنی بررسی شرایط حاکم بر بازار با کمک داده ها و دیتا های تخصصی مانند نمودار، جدول و… . به سبب اهمیت این دانش در بازار فارکس و دیگر بازار های نوین، مجموعه دانش سرمایه آرکا این مبحث را به چندین زیر مجموعه تقسیم نموده که هر کدام مهارت های خاصی را در بر می گیرند:

 

روند ها در تحلیل تکنیکال : آموزش متاتریدر، خط روند در تحلیل تکنیکال، تحلیل شکست خط روند، کانال های قیمت در تحلیل تکنیکال، ترسیم کانال در نمودار ها، خط روند صعودی و نزولی، انواع نمودار در تحلیل تکنیکال، تفاوت نمودار تحلیل شده و نشده، تعریف تایم فریم یا دوره زمانی در تحلیل تکنیکال، تایم فریم های پر کاربرد در تحلیل تکنیکال، نگاهی به انواع شکافت های قیمتی، پیوت ها در تحلیل تکنیکال، اصول ترسیم روند در تحلیل تکنیکال، بازار روند دار و رنج، حمایت و مقاومت در تحلیل تکنیکال، نمودار الگوریتمی و حسابی و آنالیز کردن نمودار، از موارد تخصصی مورد بحث در روند ها در تحلیل تکنیکال هستند.

 

آن چه باید درباره فیبوناچی بدانید : در مباحث مرتبط با فیبوناچی، از ابزار های فیبوناچی و کاربرد آن ها در تحلیل تکنیکال، نحوه انتخاب نقاط برای رسم ابزار های فیبوناچی، سایر ابزار های پر کاربرد فیبوناچی و انواع فیبوناچی زمانی صحبت خواهیم کرد.

 

ایچیموکو : دانش سرمایه آرکا در این بخش از آموزش، مطالبی حول محور های آشنایی با اجزای اندیکاتور ایچیموکو، تحلیل تکنیکال به کمک اندیکاتور ایچیموکو و شناسایی سیگنال خرید و فروش به کمک اندیکاتور ایچیموکو ارائه خواهد داد.

 

اندیکاتور : مهم ترین بخش این آموزش شامل پاسخ سوال (اندیکاتور چیست و چه نقشی در تحلیل تکنیکال دارد؟) خواهد بود و پس از آن مباحثی شامل آشنایی با خالق اندیکاتور بیل ویلیامز در تحلیل تکنیکال، تعریف اندیکاتور در تحلیل تکنیکال،  آشنایی با اندیکاتور RSI ، آشنایی با اندیکاتور MACD، آشنایی با واگرایی زمان، واگرایی و انواع آن ها، الگو های کلاسیک تحلیل تکنیکال، الگو های کلاسیک بازگشتی در تحلیل تکنیکال، مقدمه ای بر الگو های قیمتی بازگشتی، الگوی کف و سقف دو قلو، آشنایی با الگوی سر و شانه، آشنایی با اندیکاتور باند بولینگر، الگو های کف و سقف سه قلو، و در نهایت پاسخ سوال (منظور از ناحیه پتانسی بازگشتی چیست؟) بررسی خواهند شد.

 

الگو های کندل استیک کاربردی : سایه کندل چیست و چه کاربردی در تحلیل تکنیکال دارد؟ آموزش کندل دوجی در تحلیل تکنیکال، الگوی مرد دار آویز و الگوی چکش، الگوی ستاره ثاقب و الگوی چکش وارونه، الگوی هارامی، کندل هیکن آشی و نحوه معامله با آن، آشنایی با الگوی هارمونیک سایفر، استفاده از الگوی پوشا یا الگوی ابر سیاه و کندل نفوذی، چهار الگوی پرکاربرد در تحلیل تکنیکال، آموزش کندل شناسی و استراتژی های مبنی بر کندل استیک، قوانین امواج الیوت، الگوهای هارمونیک، اشنایی با الگوی nen-star، الگوی کندل ستاره صبحگاهی و شامگاهی، الگوی پوشا مثبت و منفی، الگوی هارمونیک خفاش در تحلیل تکنیکال، الگوی پروانه، الگوی گارتلی، الگوی خرچنگ، الگوی کوسه، صفر تا صد الگو های شمعی، آشنایی با پرایز اکشن (Price Action) و الگوی گن در تحلیل تکنیکال، مباحثی می باشند که توسط مجموعه دانش سرمایه آرکا در این قسمت در دوره آموزش داده خواهند شد.

 

الگو های ادامه دهنده : این بخش به عنوان آخرین زیر مجموعه قسمت تحلیل تکنیکال، مفاهیمی را تحت عنوان الگو  های کلاسیک ادامه دهنده در تحلیل تکنیکال، الگوهای مثلث در تحلیل تکنیکال، آشنایی با الگوی پرچم در تحلیل تکنیکال و آشنایی با الگوی پرچم سه گوش را شامل می شود.

استراتژی و مدیریت سرمایه :

استراتژی ها و راهبرد های بسیاری برای مدیریت سرمایه در بازار های نوین به ویژه فارکس وجود دارند که به محقق شدن حداکثر سود با کمترین سرمایه کمک می کنند و اغلب عدم وجود این استراتژی ها زیان بسیاری به بار می آورد. قوانین مدیریت سرمایه و استراتژی معاملاتی، دو سر فصل مهم هستند که جهت پرداختن به این امر ضروری، توسط مجموعه دانش سرمایه آرکا آموزش داده می شوند.

روانشناسی بازار :

با کسب دانش کافی در زمینه روانشناسی بازار، خواهید آموخت که چگونه معامله گر خود باشید، به عنوان یک معامله گر از برنامه معاملاتی بهره ببرید، لزوم استفاده از مدیریت سرمایه چیست و بسیاری مسائل روانشناسی دیگر که آگاهی از آن ها برای مبدل شدن به یک عضو موفق از بازار فارکس ضرورت دارد.

ارکا

چرا باید دوره های آموزش فارکس در مجموعه دانش سرمایه آرکا را انتخاب کنیم؟

 

با توجه به این مسئله که بهترین دوره آموزشی در زمینه بازار های نوین، کیفیت آموزش، مهارت استاد، آموزش جامع و کاربردی به همراه برنامه ریزی اصولی، هزینه مناسب و تضمین کیفیت آموزش را می طلبد و دانش سرمایه آرکا در تمام موارد مذکور، نام آور است، پیشنهاد ما به شما برای آموزش فارکس،  استفاده از دوره های این مجموعه است. علاوه بر معیار های تعیین کننده بهترین دوره آموزشی، مجموعه دانش سرمایه آرکا خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که نظر بسیاری از اساتید و دانش آموختگان گرامی را به خود جذب کرده است. این خدمات به شرح زیر اند:

 

  1. مجموعه دانش سرمایه آرکا شرایطی را فراهم آورده که به واسطه آن عزیزان ساکن در شیراز قادر اند به صورت حضوری و عزیزان ساکن سایر مناطق، می توانند به صورت غیر حضوری از دوره های آموزش فارکس بهره ببرند. در هر دو دوره حضوری و غیر حضوری، مجموعه نام برده از با همکاری اساتید مجرب، علاوه بر تایم آموزش، به ارائه جزوه آموزشی و تایم اختصاصی پرسش، پاسخ، حل تمرین و عملکرد، به هنرجو می پردازد.
  2.  
  3. در طول دوره و یک ماه پس از آن عوامل این مجموعه به پشتیبانی کامل هنرجویان خود می پردازند.
  4.  
  • برای تسلط بیشتر بر مباحث، دانش سرمایه آرکا در طول دوره تعدادی آزمون برگزار می کند.
  •  
  1. سعی عوامل این مجموعه بر این است تا هنرجویان گرامی بتوانند با صرف کمترین زمان، آموزش خود را در کاربردی ترین و بهترین حالت ممکن سپری کنند؛ ضمن اینکه هنرجویان می توانند وارد انجمن شده و به بحث و گفت و گو با سایر اعضا بپردازند.
  2.  
  3. ارائه گواهی در طول دوره و برنامه ریزی اصولی برای تسهیل امور آموزش، از دیگر خدمات مجموعه دانش سرمایه آرکا می باشد.

ثبت نام در دوره فارکس

شما برای داشتن این دوره آموزشی فارکس فقط باید اشتراک ماهانه تهیه کنید

کلام آخر

بازار های نوین و به ویژه فارکس در سرتاسر جهان طرفداران خاص خود را دارند؛ خوشبختانه اساتید مجرب و موفقی در ایران، با همکاری مجموعه هایی نام آشنا، شرایط را برای آموزش عزیزان در جای جای دنیا فراهم نموده اند؛ یکی از این مجموعه ها، دانش سرمایه آرکا است که با همکاری بهترین اساتید ایران، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی فارکس اقدام کرده است؛ با توجه به مزایای ذکور و سرفصل های ارائه شده، مخاطبان قادر اند در صورت تمایل به ثبت نام، با مشاوران دانش سرمایه آرکا تماس حاصل نمایند.

مطالعه بیشتر برای فارکس

خانهمشاورهفروشگاهتماس با ما