تبلیغات

دانش سرمایه

جایگاه تبلیغات در آرکا به شرح زیر میباشد :

ستون سمت چپ

تبلیغات در این ستون بصورت مربع می باشد 

سایز ارائه شده در این قسمت حالت پیشفرض می باشد و می توانید کادر بزرگتری داشته باشید که قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود.

تبلیغات

پاپ آپ (Pop Up)

در این حالت یک پنجره مربعی در اختیار شماست که موقع بازشدن سایت به کاربر نشان داده می شود و کاربر می تواند آنرا ببندد یا روی محتوای آن کلیک کند.

تبلیغات در پایین مطلب سایت

تبلیغات در پایین مطالب سایت که در تمامی صفحات مطالب به نمایش در می آید

دانش سرمایه آرکا

رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ آگهی در وبلاگ دانش سرمایه آرکا

در رپورتاژ آگهی ، شما امکان درج یک پست در وبلاگ سایت ما را دارید . در این  پست که محتوای آن توسط خود شما نوشته و تدوین می شود ، باید شرایط زیر را رعایت نمایید.

  1. حداکثر تعداد کلمات محتوای شما 2500 کلمه میباشد
  2. امکان درج سه لینک فالو در متن قرار دارد
  3. حداکثر امکان قرار دادن 4 تصویر در متن قرار دارد

نکته مهم

● از پذیرش آگهی هایی که با روش های عوام فریبانه و پوپولیستی اقدام به تبلیغات می کنند معذوریم.
● از پذیرفتن تبلیغات سایت های شرط بندی ، قمار ، مدیریت سرمایه و سایتهای فیلتر شده معذوریم.

تعرفه تبلیغات:

برای اطلاع از تعرفه ها می توانید به شماره زیر در واتساپ و تلگرام پیام دهید. (فقط برای امور تبلیغات)

 

09171393432

09021393432

طراحی بنر برای تبلیغات

برای طراحی گرافیک و بنر تبلیغاتی بصورت آنلاین می توانید به شماره زیر در واتساپ مراجعه  کنید :

09930505863 : غنیپور

توضیحات در مورد تبلیغات

نکاتی طلایی در رابطه با بازاریابی محتوایی که لازم است بدانید.

تبلیغات مجازی یکی از روش‌های موثر تبلیغاتی و بازاریابی می‌باشد که به دلیل داشتن جامعه هدف گسترده‌تر، هزینه کمتر و تاثیرگذاری بیشتر در چند سال اخیر با استقبال ویژه‌ای روبه‌رو گشته است.
این نوع تبلیغات خود به چندین دسته که هر کدام جامعه هدف مختلفی را داراست تقسیم‌بندی می‌گردد. یکی از مهم‌ترین و موثر‌ترین روش‌های تبلیغاتی که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت، بازاریابی از طریق وب سایت‌ها و جست‌و‌جو‌ گر‌ها می‌باشد.

بازاریابی محتوا
محتوا‌های بازاریابی دسته از محتواهای با ارزشی می‌باشند که به هدف تحت تاثیر قرار دادن مخاطب و ترغیب وی جهت استفاده از خدمات و محصولات نگارش می‌شود. این دسته از محتوا‌ها که نقشی اساسی در تبلیغات مجازی ایفا می‌کنند تفاوت‌های آشکاری با سایر محتوا‌های نگارش یافته دارند. اگر به دنبال بازاریابی مجازی با استفاده از این محتوا‌ها هستید باید به این نکات توجه فرمایید:

عنوان جذاب
عنوان اولین قسمت از مقاله شما می‌باشد که مخاطب با آن مواجه می‌گردد. در بیشتر مواقع عنوان‌ها مخاطب را جهت خوانش مقاله شما ترغیب می‌کنند. متاسفانه اگر این عنوان‌ها زیبایی و جذابیت کافی را نداشته باشند، نگارش مقاله شما بی‌فایده است.
یک عنوان جذاب باید با استفاده از هفت تا یازده کلمه اطلاعاتی جامع در رابطه با موضوع بحث شما در اختیار مخاطب قرار دهد، این عنوان همچنین باید اولین قدم در بازاریابی را ایفا نموده و مخاطب را به خوانش متن وادار نماید. از آنجایی که بیشتر کاربران به دنبال یادگیری هستند، استفاده از عنوان‌هایی که نشان می‌دهد متن شما یک متن آموزشی می‌باشد و حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد، تاثیرگذارتر می‌باشد.

مقدمه
داشتن یک مقدمه خوب دومین قدم در راه بازاریابی محتوایی است. حتی اگر شما یک عنوان فوق‌العاده هم داشته باشید، مخاطب تنها در صورتی متن شما را می‌خواند که مقدمه نگارش شده‌تان جذابیت کافی را داشته باشد. شما در این قسمت از مقاله خود باید با استفاده از جادوی کلمات احساس نیاز را در مخاطب زنده کرده و موجب گردید کاربر مشتاق رفع نیاز‌های خود شود. 

بدنه
بدنه متن شما همان قسمتی است که باید با تمرکز حواس بالا نگارش شود. شما در این قسمت باید اطلاعاتی را که مخاطب به دنبال آن است در اختیار او قرار دهید. این قسمت تخصصی از مقاله شما باید انقدر جذاب نگارش شود که مخاطب را برای هدف نهایی‌تان آماده کند.

نتیجه
نتیجه آخرین مرحله از متن تبلیغاتی شما می‌باشد. در این قسمت شما باید با معرفی کردن خدمات خود تمامی نیازمندی‌هایی را که در مقدمه ایجاد نموده‌اید پاسخ داده و خدمات خود را به عنوان روشی موثر جهت رفع این خواسته‌ها معرفی گردانید.
اگر چه استفاده از محتوای بازاریابی یکی از مهم‌ترین قسمت های تبلیغات مجازی می‌باشد اما نمی‌توان انتظار داشت که تنها با یک مقاله مخاطب راضی به استفاده از خدمات شما گردد. شما برای تاثیرگذاری بیشتر به عوامل دیگری نیز نیاز دارید.

تصاویر
تحقیقات نشان داده است که تصویر‌ها تاثیرات بیشتری بر روی انسان داشته و او را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهند. بر اساس آخرین بررسی‌های انجام شده در حوزه بازاریابی محتوایی، مشخص شده است که محتواهایی که دارای تصاویر باکیفیت هستند بیشتر مخاطب را به سمت خرید و استفاده از خدمات سوق می‌دهند.
یکی از نکاتی که باید در این جا متذکر شویم این است که در هنگام انتخاب تصاویر سعی کنید از تصاویر با رنگ روش‌تر و جذاب‌تر استفاده نمایید.

سئو حرفه‌ای

سئو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تبلیغات مجازی می‌باشد که بی‌توجه‌ای به آن می‌تواند بازاریابی مجازی شما را با شکست مواجه نماید. درست است یک محتوا با ارزش نقش حیاتی در موفقیت شما دارد اما آنچه که در نهایت ترافیک وب سایت شما را زیاد کرده و جامعه هدف را افزایش می‌دهد، لینک سازی و سئو حرفه‌ای وب سایت شما می‌باشد.
این نکات گفته شده تنها چند مورد از هزاران نکات مهمی می‌باشد که در هنگام تبلیغات مجازی و بازاریابی از طریق وب سایت‌ها باید به آن توجه شود.
برای انجام تخصصی تبلیغات مجازی به کجا مراجعه نماییم؟
تیم ما با دارا بودن کادر متخصص و مجرب در زمینه سئو، محتوا نویسی و بازاریابی متنی بستری را فراهم نموده است تا شما بتوانید بدون نیاز به راه اندازی یک وب سایت جداگانه، با پرداخت هزینه‌ای بسیار ناچیز به اهداف تبلیغاتی خود دست یابید. شما می‌توانید از این فرصت طلایی استفاده کرده و بدون پرداخت هزینه های اضافی راه اندازی یک وب سایت جداگانه تبلیغات خود را در یک وب سایت شناخته شده با جامعه هدف بالا انجام دهید.

خانهمشاورهفروشگاهتماس با ما