0
0

چشم انداز بازار امروز شنبه 24 آبان

226 بازدید

آنچه در این مطلب میخوانید

بازار روز چهارشنبه یکی از روزهای خوب این مدت بازار سرمایه بود که پس از روزهای سخت و طاقت فرسای ریزش بازار در اکثر سهم ها شرایط خوبی به خود گرفت . به نظر می رسد این وضعیت  برای امروز هم وجود داشته باشد البته شاید ابتدا با کمی تردید و عرضه از سوی برخی سهامداران مواجه شود اما در با گذشت زمان خریداران قوی تر ظاهر شوند و عرضه ها را جمع کنند .

چند نکته در مورد بازار وجود دارد اول اینکه احتمال تعطیلی بازار به مدت ۲ هفته ناشی از تعطیلی کرونا یک نکته خاص است که هنوز جمع‌بندی در مورد آن صورت نگرفته البته فکر میکنیم اعلام این خبر و اگر بازار هم تعطیل باشد می تواند کمی موج عرضه در بازار را زیاد کند .  ولی بازهم نمی شود دقیق چیزی گفت و فعلا در حد حرف است .

دونکته که بسیار مهم و کمک کننده به بازار این است این بوده که دلار در حال تثبیت است و نرخ سود بانکی نیز روند کاهشی داشته که هر دوی آنها خبر خوبی برای بازار است .

در مورد گروه ها و شرکت هایی که می توانند در بازار پیشرو باشند معتقدیم گروه بانک خودرو پتروشیمی سنگ آهن و برخی گروه ها نظیر فلزات فولادی نیز در کنار آن با وجود عرضه های جدی حرکت می کنند .  اما هنوز در گروه پالایش ابهامات وجود دارد اما اصلاح سنگین اخیر و حرکات مثبت از بعد روانی و حمایت های دستوری می‌تواند این گروه را نیز با فضای مثبتی مواجه سازد .

 

پایگاه اطلاعات رسانی رایگان دانش سرمایه آرکا 

آموزش جامعه بورس برای اطلاعات بیشتر کلید کنید

آخرین اخبار بازار سرمایه میتونید کلیک کنید و ببینید

 

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=3002
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دانش سرمایه آرکا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چشم انداز بازار امروز شنبه 24 آبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.