0
0

سهام های پیشنهادی بورس 1400.10.13

 

بیت کوین منتظر شکست خط روند RSI است

شاخص

در حال پولبک برای ادامه رشد هستیم

زعفران بهمن در تایم 15دقیقه در حال شکستن مقاومت ها یکی پس از دیگریست و پرقدرت در حال صعود است.

قیمت پس از شکست مقاومت 43500 به سمت هدف 45000 و سپس 49000 در حرکت است.ضمن اینکه خرید جدید با این رشد شدید پرریسک است

 

امروز بازار را در حالی آغاز می کنیم که امروز تمرین خوبی برای حفظ و ثبات بازار داشتیم البته حجم بازار بسیار کم بود و جریان پول حامی بازار دو مقطع مهم به دل بازار زد و فضا را اندکی بهتر کرد اما شرایط نشان داده که بسیار ناپایدار است و هر فشار فروشی اوضاع را به هم می‌ریزد از همین رو فکر میکنیم امروز بازار متزلزلی را داشته باشیم و شراسط بازار شکننده است .

برای کمک به بازار امروز جریان نقدینگی و حمایت بازار باید ادامه داشته باشد . هر طور شده بازار باید این چند روز روی نقاط حساس یک میلیون و سیصد و هشتاد ایستادگی کند و نریزد به نظر اگر این اتفاق بیفتد می‌توان به هفته های پیش رو امیدوارتر شد که با گزارش های ۹ ماهه می تواند یک پله بالاتر بیاید . در کل بازار باید با جو مناسب به استقبال این گزارش ها برود . جو منفی می تواند ارزش این گزارش ها را کم کند .

همچنان تمرکز بازار روی چند گروه و یا بهتر بگوییم سه گروه خودروی بانکی و پالایشی است و تحولات این سه گروه است که می تواند شرایط بازار را بهبود بخشد . امیدواریم بازار بتواند روی این سه گروه تمرکز بیشتری را داشته و فضای قوی‌تری را به وجود بیاورد .

برای امروز بهترین سناریو ثبات و اندک مثبت آرام نمادهای بزرگ است و بدترین سناریو این است که بازار کمی مثبت آغاز کند و دوباره بر فشار فروش اضافه و منفی شود امیدواریم سناریوی اول رخ دهد .

دانش سرمایه ارکا به صورت همه روزه برای سهام ها و اخبارهای بازار سرمایه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

منبع: سازمان بورس

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=14241
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
آرکا نادری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سهام های پیشنهادی بورس 1400.10.13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.