0
0

اخبار00/1/15

اخبار روز

درآمد ماهیانه شرکت گروه مپنا در اسفند ماه ۱۳۹۹ معادل ۴۹۳ میلیارد تومان بوده است که نسبت به بهمن ماه ۹۹ کاهش ۳۹ درصد داشته است و نسبت به ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می دهد میزان درآمد شرکت ۳ درصد کاهش یافته است.

همچنین درامد اسفند ماه این شرکت ۴ درصد کمتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

در مجموع  رمپنا از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۵۶۱۳ میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال۹۸ رشد ۷۳ درصد داشته است.

اخبار روز

های وب در دوره اسفند از فروش تجهیزات سمت مشترکین، ارائه خدمات پروانه FCP، ارائه خدمات عمومی اجباری (USO) در مناطق روستایی ، ارائه خدمات IT، ارائه خدمات عمده فروشی پروانه FWA و استفاده از امکانات توسط سایر شرکت های دارنده پروانه و ارائه خدمات پروانه TRUNK بالغ بر 149.1 میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

این شرکت بورسی در عملکرد 12 ماهه بالغ بر 1.6 هزار میلیارد تومان درآمد محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 168 درصدی روبرو شده است.

همچنین ارائه خدمات عمومی اجباری (USO) در مناطق روستایی 23 درصد از درآمد، ارائه خدمات IT بالغ بر 46 درصد درآمد، فروش تجهیزات سمت مشترکین 7 درصد درآمد، ارائه خدمات پروانه FCP بالغ بر 18 درصد درآمد و ارائه خدمات پروانه TRUNK بالغ بر 5 درصد درآمد را شامل می شود.

اخبار روز

سرمایه گذاری ساختمان ایران باتوجه به تغییر نرخ برخی از سهم‌های متعلق و عدم قطعیت مفروضات گزارش تجدید ارزیابی از تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه در جلسات آتی هیات مدیره خبر داد .

براین اساس، “وساخت” اعلام کرد: در جلسه 14 فروردین هیات مدیره، موضوع افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها (طبقه سرمایه‌گذاری بلندمدت) ، اندوخته سرمایه‌ای ، مطالبات و آورده نقدی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. پس از بررسی گزارشات مربوط به تجدید ارزیابی توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری اخذ شده در اسفند 99 با توجه به تغییر نرخ برخی از سهم‌های متعلق به شرکت و عدم قطعیت مفروضات گزارش تجدید ارزیابی، مقرر شد گزارش توجیهی افزایش سرمایه از روش‌های فوق‌ تهیه و در جلسات آتی هیات مدیره تصمیم‌گیری شود.  

اخبار روز

سیستم از رشد قابل توجه درآمدهای سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

براساس گزارش منتشره، مجموع درآمدهای سال گذشته “سیستم” ، نسبت به دوره مشابه سالhttps://dsarka.com/category/%d8%a2%d8%ae%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1/ گذشته 71 درصد معادل 106 میلیارد تومان رشد داشته و به 255 میلیارد تومان رسیده است. همچنین درآمدهای مربوط به ماه اسفند نسبت به مدت مشابه با افزایش بیش از 55 درصدی به 14 میلیارد تومان بالغ شد .

در این میان 63 درصد از رشد درآمدها از محل فروش قفل نرم افزار و توسعه بازار بود. علاوه بر این نکته قابل توجه اینکه رشد درآمد بخش رایانش ابری و اجاره نرم افزار که یکی از استراتژی های اصلی همکاران سیستم در سال گذشته و جاری است 283 درصد اعلام شده است.

همچنین رویداد مثبت دیگر برای سهامداران، تصویب افزایش سرمایه 528 درصدی و معادل 897 میلیارد تومانی توسط هیات مدیره است که 686 میلیارد تومان آن از محل تجدید ارزیابی زمین و 211 میلیارد تومان از محل سود انباشته به مجمع پیشنهاد خواهد شد.

اخبار روز

وبملت در اسفند  6.5 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 5.5 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در دوازدهمین ماه سال 99 تراز عملیاتی مثبت 1.02 هزار میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

این بانک طی 12 ماه سال جاری نیز با کسب 40.6 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی و پرداخت 23.7 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت 16.8 هزار میلیارد تومانی شده است که نسبت به دوره مشابه قبل 65 و 61 درصد افزایش داشته اند.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=8166
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
دانش سرمایه آرکا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد اخبار00/1/15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.