0
0

اخبار-99/3/31-تصمیمات مجامع عمومی چند شرکت بورسی / «شرانل» و «شنفت» سود نقدی ۱۵۰ تومانی تقسیم می‌کنند

228 بازدید

امروز برخی شرکت‌ها تصمیمات مجامع عمومی خود را در وبسایت کدال منتشر کردند که در آن از میزان سود نقدی تقسیم شده به سهامدارانشان خبر داده بودند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده در وبسایت کدال، برخی شرکت‌ها امروز تصمیمات مجامع عمومی خود را در این وبسایت بارگزاری کنند. مجامعی که در آن ضمن تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸، میزان سود قابل تخصیص به سهامداران و نحوه پرداخت آن نیز تعیین شد.

بر این اساس شرکت داروسازی اسوه «داسوه» سود نقدی ۸۵ تومانی را برای هر سهم خود در نظر گرفته که معادل ۶۸ درصد از سود خالص هر سهم شناسایی شده برای این شرکت بوده است. سهامداران می‌توانند از مهرماه برای دریافت سود نقدی خود به شعب بانک ملت مراجعه کنند.

شرکت دیگری که میزان سود نقدی تقسیمی به سهامداران خود را در مجمع عمومی به تصویب رسانده، شرکت نفت ایرانل «شرانل» بوده است. این شرکت برای هر سهم خود ۱۵۰ تومان سود به سهامداران خود تقسیم می‌کند که ۱۰۰ درصد سود شناسایی شده این نماد بوده است.

شرکت نفت پارس «شنفت» نیز طی اطلاعیه‌ای ضمن تصویب صورت مالی سال ۹۸ خود، سودی ۱۵۰ تومانی برای هر سهم خود به منظور تقسیم برای سهامداران در نظر گرفته است. این سود نقدی که ۹۰ درصد سود شناسایی شده است. سهامداران حقیقی می‌توانند از تاریخ ۱۵ مرداد از طریق نرم‌افزار تاپ اقدام به دریافت سود نقدی خود کنند.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://dsarka.com/?p=2058
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد اخبار-99/3/31-تصمیمات مجامع عمومی چند شرکت بورسی / «شرانل» و «شنفت» سود نقدی ۱۵۰ تومانی تقسیم می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.