در مورد بازار امروز یکی از مهمترین اخباری که این مدت منتظرش بودیم به بازار رسیده و افزایش نرخ را در خودرو داریم البته بازار منتظر آزادسازی قیمت است ولی همین هم می‌تواند نکته مهمی باشد و داخل پرانتز عرض کنیم دوباره نشان می‌دهد که حداقل بازار و پول هوشمند از بیرون به خوبی تشخیص داد که قرار است چه بشود و خودرو سایپا خرید .

در مورد بازار امروز باید اذعان داشت که احتمالا خودرویی ها وضعیت خوبی در معاملات خواهند داشت و شرایط خوبی را تجربه می کنند که این جو خوب از خودروها به بقیه بازار نیز می تواند سرایت کند .
موج خوب ثبات ارزی و سفت شدن نرخ دلار نیز در بقیه بازار موثر است . صحبت های دیروز وزیر اقتصاد و رییس سازمان بورس و مجلسی‌ها هم نشان می دهد بازار فعلا پشتوانه خوبی دارد و حمایت می شود .
در مورد بازار امروز ، بازار شانس این را دارد که شرایط بهتری را داشته باشد . خودرویی ها که می توانند دوباره بازار را در دست بگیرند . از پالایشی ها هم به خوبی حمایت می شود . وضعیت نماد های صادراتی هم خوب است .
امیدواریم که بازار خوبی داشته باشیم .

زعفران دی در تایم 15دقیقه در حال رنج زدن است در این شرایط بهترین کار آفست بودن است و منتظر شکست مقاومت خط روند نزولی مینوری یا شکست حمایت 31000 میمانیم.

فعلا ساختارانتهای نمودار نزولیست و احتمال شکست کف بیشتر و حمایت بعدی محدوده 30300

 

 

 

شاخص هم وزن هنوز تاییدی بر رشد نداده است

 

صندوق طلا لوتوس

با حد ضرر خط روند قیمتی و حد سود 10 – 13 وارد خرید میان مدتی شدم

واگرایی HD+ نیز تایید شد