در مورد بازار با توجه به اتفاقات روز شنبه نباید انتظار زیادی از امروز داشت . در روز شنبه با آن همه اتفاقات خوب بازار هیچ واکنشی نشان نداد و از طرفی از شنبه تا امروز اتفاق مثبت و خارق‌العاده‌ای رخ نداده که بخواهد بازار را دگرگون سازد . شاید کمی رشد نرخ ارز بتواند وضعیت را بهترکند اما نمی‌توان خیلی به این مسائل نیز دلخوش بود و احتمالا امروز نیز بازار منفی پیش رفته و منفی تمام می‌کند فقط امیدواریم شدت منفی بازار امروز از روز شنبه کمتر باشد .

درکل همچنان دو صنعت بانک و پالایشی با چالش های متعددی مواجه اند و نکته مهم بازار این است که احتمال توقف هر دو گروه در بازار زیاد است به خصوص در گروه پالایش و همچنین نماد بانک ملت .

برای امروز به نظر همچنان گروه فولاد سنگ آهن برخی پتروشیمی‌ها و تک سهم ها می توانند توجهات بیشتری از خریداران به خود جلب کنند و احتمالا اگر قرار به حمایت باشد می تواند از این گروه ها شروع شود . در کل انتظار داریم امروز حمایت هایی برای کنترل نه برگشت در بازار صورت بگیرد .

زعفران دی در تایم 15دقیقه موفق به عبور از قله مهمی در محدوده 24400 شد مقاومت های پیش رو محدوده حال حاضر آن به قیمت 25070 و 25900 و در نهایت هدف اصلی این جنبش و مقاومت بسیار مهم همپوشانی فیبوناچی اکستنشن و پروجکشن در نواحی قیمتی 26580 تا 26870 ضمن اینکه با شکست هر مقاومت آن مقاومت به حمایت تبدیل می شود.

 

 

شاخص و تشکیل شدن الگو مثلن متقارن نزولی

 

در صورت از دست دادن 1380 تا 1300 افت خواهیم داشت