کتاب صوتی

کتاب صوتی مردی که سایه شد نوشته‌ی پونه شاهی داستان عجیبِ مردی است که سایه‌ای او را همواره تعقیب می‌کند و همه‌جا حضور دارد. این سایه‌ی مرموز که حتی در دل تاریکی مطلق نیز دست از تعقیب مرد برنمی‌دارد، ساکت است و در مقابل پرسش‌ها فقط سکوت می‌کند، سکوتی سنگین و عذاب‌آور!

درباره‌ی کتاب صوتی مردی که سایه شد:

سایه‌ای سنگین و ساکت وارد زندگی مردی می‌شود و همواره حضور دارد. مردِ داستان بارها از او می‌پرسد که چه می‌خواهد و برای چه او را تعقیب می‌کند، اما پاسخی دریافت نمی‌کند. سایه حتی در تاریکی مطلق نیز حضور دارد و مرد را رها نمی‌کند. به مرور زمان شخصیت اصلی داستان، حضور این سایه را می‌پذیرد و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهد تا اینکه… .

کتاب صوتی «مردی که سایه شد» به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر به داستان‌های کوتاه و متفاوت علاقه دارید، مطمئن باشید از شنیدن این داستانی لذت بسیاری خواهید برد.

در بخشی از کتاب مردی که سایه شد می‌شنویم:

مگر چقدر می‌توان سکوت کرد؟ چند ساعت؟ چند روز؟ چند هفته؟ چند ماه؟ چند سال؟ او نمی‌دانست که برای من سکوت کردن مصادف با مردن است. وقتی با کسی حرف نزنم خواهم مرد یا اگر قرار باشد من حرفی نزنم باید حتماً آن دیگری باشد که حرف بزند، نه با من بلکه با دیگری یا خودش تا من حس کنم زنده‌ام، وجود دارم و هنوز اینجا هستم بین دنیای زندگان. ولی اگر این امروز شرط کنم که من و این سایه‌ی مرموز در یک بیابان در کنار هم در یک سلول بمانیم رفته رفته من بعد از مدت‌ها یک‌طرفه صحبت کردن خواهم مرد.مطالعه بیشتر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مردی که سایه شد
نویسندهپونه شاهی
گویندهمهدی رضایی
ناشر صوتیکانون فرهنگی چوک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی

22 کتاب ثروت ساز

تیم دانش سرمایه آرکا برای آن دسته از عزیزانی که دوست دارند مهارت های خودشون را در بازار ها مالی مختلف افزایش دهند ، 22 کتاب گردآوری کرده که به شما کمک میکند سطح دانش و آگاهی خود را بالا ببرید و بهترین تصمیم را بگیرید.
 
 
دانش سرمایه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *